Małgorzata Korólczyk-Rabek
Białe Lwy - Nieruchomości

Jestem licencjonowanym doradcą ds. nieruchomości (licencja KIGN nr 1453) z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży, marketingu i PR.
Z branżą nieruchomości jestem związana niemal od początku mojej kariery zawodowej. Zaczynałam jako hostessa na targach mieszkaniowych, prezentując poszukującym nieruchomości zasady działania jednego z pierwszych na rynku portali ogłoszeniowych! :)
Na stanowiskach eksperckich, menedżerskich i doradczych pracowałam dla czołowych agencji nieruchomości, deweloperów oraz zarządców. Zdobyte tam doświadczenia z powodzeniem wykorzystuję teraz w pracy pośrednika oraz jako mentor, wspierając edukację i rozwój początkujących agentów.
Ukończyłam dziennikarstwo ze specjalizacją marketing medialny i public relations na Uniwersytecie Warszawskim oraz studia podyplomowe z prawa na Akademii Leona Koźmińskiego. Jestem również absolwentką licznych kursów z zakresu negocjacji, psychologii i sprzedaży.
Wolny czas dzielę między dwie pasje – sport (siatkówka i sporty walki) i powieści kryminalne (nałogowo wręcz: Wojciech Chmielarz, Harlan Coben, czy Stephen King).

Chcesz sprzedać swoją nieruchomość? A może chcesz kupić dom lub mieszkanie?
Chętnie pomogę!

PS. Jeśli aktualnie nie mam żadnych aktywnych ofert, zapewne właśnie wszystko sprzedałam :)