Małgorzata Korólczyk-Rabek

Białe Lwy - Nieruchomości

  • Typ nieruchomości: mieszkania, domy
  • Typ transakcji: sprzedaż, wynajem
  • Rodzaj rynku: wtórny, pierwotny
  • Obszar działania: woj. mazowieckie, woj. pomorskie

Telefon:

506 503 723


Jestem licencjonowanym doradcą ds. nieruchomości (licencja KIGN nr 1453) oraz certyfikowanym negocjatorem na rynku nieruchomości (Certyfikat Szkoły Negocjatorów Wojtka Woźniczki nr 0037) z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży, marketingu i PR.

Z branżą nieruchomości jestem związana niemal od początku mojej kariery zawodowej. Zaczynałam jako hostessa na targach mieszkaniowych, prezentując poszukującym nieruchomości zasady działania jednego z pierwszych na rynku portali ogłoszeniowych! :)
Na stanowiskach eksperckich, menedżerskich i doradczych pracowałam dla czołowych agencji
nieruchomości, deweloperów oraz zarządców. Zdobyte tam doświadczenia z powodzeniem wykorzystuję teraz w pracy pośrednika oraz jako mentor, menedżer i szkoleniowiec.

Ukończyłam dziennikarstwo ze specjalizacją marketing medialny i public relations na Uniwersytecie Warszawskim oraz studia podyplomowe z prawa na Akademii Leona Koźmińskiego. Jestem również absolwentką licznych kursów z zakresu negocjacji, psychologii i sprzedaży, w tym m.in. prestiżowego cyklu szkoleniowego Sandler Selling System.

Wolny czas dzielę między dwie pasje – sport (siatkówka i sporty walki) i powieści kryminalne (nałogowo wręcz: Wojciech Chmielarz, Harlan Coben, czy Stephen King).

Chcesz sprzedać swoją nieruchomość? A może chcesz kupić dom lub mieszkanie? Chętnie pomogę! Można się ze mną komunikować także w języku angielskim.

PS. Jeśli aktualnie nie mam żadnych aktywnych ofert, zapewne właśnie wszystko sprzedałam :)

Referencje Małgorzata korólczyk-Rabek polecenie nieruchomości białe lwy

Referencje Małgorzata Korólczyk-Rabek opinie polecenie nieruchomości

Małgorzata Korólczyk-Rabek referencje

Małgorzata Korólczyk-Rabek opinie, referencje klientów


Małgorzata Korólczyk-Rabek opinie


Sandler Małgorzata Korólczyk Rabek Certyfikat


Aktualne oferty agenta


Oferty sprzedane/wynajęte przez agenta

Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa Wola Odolany, Gizów

547 000 PLN (10 499 PLN/m2)

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.