Małgorzata Korólczyk-Rabek
Białe Lwy - Nieruchomości
Typ nieruchomości: mieszkania, domy, działki
Typ transakcji: sprzedaż, wynajem
Rodzaj rynku: wtórny, pierwotny
Obszar działania: woj. mazowieckie

Jestem licencjonowanym doradcą ds. nieruchomości (licencja KIGN nr 1453) oraz certyfikowanym negocjatorem na rynku nieruchomości (Certyfikat Szkoły Negocjatorów Wojtka Woźniczki nr 0037) z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży, marketingu i PR.

Z branżą nieruchomości jestem związana niemal od początku mojej kariery zawodowej. Zaczynałam jako hostessa na targach mieszkaniowych, prezentując poszukującym nieruchomości zasady działania jednego z pierwszych na rynku portali ogłoszeniowych! :)
Na stanowiskach eksperckich, menedżerskich i doradczych pracowałam dla czołowych agencji nieruchomości, deweloperów oraz zarządców. Zdobyte tam doświadczenia z powodzeniem wykorzystuję teraz w pracy pośrednika oraz jako mentor, wspierając edukację i rozwój początkujących agentów.

Ukończyłam dziennikarstwo ze specjalizacją marketing medialny i public relations na Uniwersytecie Warszawskim oraz studia podyplomowe z prawa na Akademii Leona Koźmińskiego. Jestem również absolwentką licznych kursów z zakresu negocjacji, psychologii i sprzedaży.

Wolny czas dzielę między dwie pasje – sport (siatkówka i sporty walki) i powieści kryminalne (nałogowo wręcz: Wojciech Chmielarz, Harlan Coben, czy Stephen King).

Chcesz sprzedać swoją nieruchomość? A może chcesz kupić dom lub mieszkanie?
Chętnie pomogę!
Można się ze mną komunikować także w języku angielskim.

PS. Jeśli aktualnie nie mam żadnych aktywnych ofert, zapewne właśnie wszystko sprzedałam :)
Małgorzata Korólczyk-Rabek opinie, referencje klientów

Małgorzata Korólczyk-Rabek opinie

Aktualne oferty agenta


Oferty sprzedane/wynajęte przez agenta