O nas - Białe Lwy - Nieruchomości - Real Estate Agency

Agencja nieruchomości Białe Lwy - Nieruchomości. Pomożemy w sprzedaży, zakupie lub wynajmie nieruchomości. Szybko, skutecznie, profesjonalnie, korzystnie.

Jako biuro nieruchomości Białe Lwy - Nieruchomości budujemy własną markę na rynku – Białe Lwy, choć doświadczenia części zespołu związane są z współpracą w ramach międzynarodowych i krajowych sieci nieruchomościowych. 

Nasze biuro to aktualnie blisko 60 doradców ds. nieruchomości, w tym wielu z kilku-, a nawet kilkunastoletnim doświadczeniem w pośrednictwie i na rynku nieruchomości.

Agencję Białe Lwy stworzyła grupa aktywnych, kreatywnych osób, wyznających te same wartości, dla których w biznesie poza zyskiem liczy się człowiek, jego rodzina, rozwój, cele, plany, idee, dążenia. Postanowiliśmy stworzyć biuro nieruchomości inne niż te, z którymi mieliśmy do czynienia dotychczas. Biuro, które poza oczywistym profesjonalizmem i zaangażowaniem postawi na prawdziwą relację z drugim człowiekiem – klientem, współpracownikiem, usługodawcą.

Za każdą transakcją stoi jakaś historia – powiększenie rodziny, przeprowadzka do innego miasta, rozwód i podział majątku, konflikt czy nowy związek inwestycje, ambicje i wiele, wiele innych. Staramy się jak najlepiej zrozumieć sytuację, emocje i dylematy naszych klientów, bo tylko wtedy będziemy w stanie realnie im pomóc – a to nasz cel. Zadowolony klient to zawsze nasz największy sukces.

Nasz zespół tworzą ludzie z różnymi doświadczeniami zawodowymi, z różnych środowisk i różnych krajów. To ogromy potencjał, z którego chętnie czerpiemy wzajemnie dzieląc się swoją wiedzą i umiejętnościami. Wspieramy się i pomagamy sobie. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie zdecydowanie lepiej obsługiwać naszych klientów i zwyczajnie lepiej nam się pracuje!

NASZA MISJA

Zapewnienie klientom właściwego poziomu usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami poprzez nasze zaangażowanie, ścisłą współpracę oraz wykorzystanie szerokiej wiedzy i doświadczenia.

Zapewnienie agentom / doradcom przyjaznego środowiska pracy, przestrzeni do rozwoju osobistego, edukacji i realizacji ich celów poprzez liczne szkolenia, wsparcie mentorskie oraz efektywną współpracę w ramach biura.

Praca na rzecz poprawy wizerunku agenta nieruchomości na rynku polskim poprzez dbałość o jakość świadczonych usług, promowanie realizacji transakcji na rynku nieruchomości za pośrednictwem agentów / doradców, aktywną działalność w organizacjach i stowarzyszeniach branżowych, działania promocyjne i PR.

NASZE WARTOŚCI

  1. Komunikacja – stawiamy na otwartą komunikację z klientami, innymi agentami, przedstawicielami branży współpracujących, itp.
  2. Zaufanie – wierzymy, że podstawą owocnej współpracy jest zaufanie, dlatego darzymy nim naszych klientów i robimy wszystko, by nie zawieść zaufania pokładanego w nas
  3. Zaangażowanie – zawsze angażujemy się w nasze transakcje i robimy wszystko, co w naszej mocy, by jak najszybciej doszło do ich finalizacji
  4. Współpraca – aby jak najlepiej zrealizować transakcje na każdym ich etapie aktywnie współpracujemy z naszymi klientami, ale też innymi agencjami, doradcami finansowymi, home stagerami, fotografami, itp.
  5. Win-win (wygrany-wygrany) – głęboko wierzymy, że tylko takie rozwiązanie ma w biznesie sens 

WSPON
 
 

Znajdziesz nas także: Facebook, LinkedinInstagram

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.