Agencja Nieruchomości Mokotów

Znajdź swój dom, mieszkanie lub działkę na Mokotowie

Agencja nieruchomości - Real Estate Agency - Warszawa Mokotów

Zapraszamy do współpracy przy sprzedaży, zakupie lub wynajmie nieruchomości na Mokotowie.

Polecamy oferty nieruchomości położone w dzielnicy Warszawa-Mokotów.

Jesteśmy wiodącą na rynku warszawskim agencją nieruchomości zlokalizowaną na Mokotowie. Oferujemy Państwu profesjonalne usługi w zakresie pośrednictwa w sprzedaży, kupnie oraz wynajmie mieszkań, domów oraz działek. Mamy też w ofercie lokale użytkowe oraz obiekty komercyjne. Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji.

Agencja nieruchomości Warszawa-Mokotów

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kilka tysięcy aktualnych ofert nieruchomości. Propozycje nieruchomości na sprzedaż i wynajem z dzielnicy Mokotów to kilkadziesiąt różnych ofert.

Kup, sprzedaj lub wynajmij nieruchomość w dzielnicy Warszawa-Mokotów


W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele ciekawych propozycji mieszkań, domów, działek, lokali użytkowych, obiektów komercyjncy, gruntów i terenów inwestycyjnych zlokalizowanych w dzielnicy Mokotów.

Mieszkania na sprzedaż Mokotowie
Mieszkania na wynajem Mokotów
Domy na sprzedaż Mokotów
Domy na wynajem Mokotów
Działki i tereny na sprzedaż Mokotów
Obiekty i lokale komercyjne Mokotów

Dlaczego warto współpracować z naszą agencją przy sprzedaży lub najmie mieszkań, domów, działek na Mokotowie?


Zespół Białe Lwy to kilkudziesięciu agentów nieruchomości działający w różnych regionach mazowsza a także w całej Polsce. Są wśród nich specjaliści z obszaru Mokotowa. Zapraszamy do kontaktu z naszą agencją nieruchomości, abyśmy mogli przedstawić Państwu indywidualną ofertę z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

• Jeśli sprzedajesz nieruchomość w ramach naszej współpracy możemy zaproponować kompleksowe podejście do obsługi sprzedaży: analizę rynku, rekomendację ceny ofertowej. analizę stanu prawnego nieruchomości i rekomendacje dotyczące przygotowania nieruchomości do sprzedaży od strony dokumentów a następnie profesjonalną sesję fotograficzną, zdjęcia wnętrz a także z drona, poprzedzone przygotowaniem wnętrza do zdjęć lub do prezentacji (home staging, decluttering), promocję oferty nieruchomości w systemie wymiany ofert między biurami (MLS), promocję nieruchomości na portalach ogłoszeniowych, w mediach społęcznościowych, organizację dnia otwartego, preznetowanie nieruchomości zainteresowanym kupującym, współpracę z innymi agencjami i agentami, pomoc w negocjacjach, pomoc w przygotowaniu dokumentów do transakcji, obsługę organizacyjną transakcji oraz wsparcie przy przekazaniu w nowe ręce. W czasie współpracy wykonujemy szereg czynności ale też świadczymy usługi doradcze. Można powiedzieć, że zajmujemy się obsługą transakcji od A do Z. Więcej o współpracy przy sprzedaży mieszkań czy domów znaldziesz tutaj.

• Jeśli kupujesz nieruchomość to przede wszystkim pomożemy doprecyzować Twoje potrzeby i oczekiwania, skontaktujemy z doradcą kredytowym, będziemy dokonywać preselekcji ofert nieruchomości i umawiać prezentacje, doradzimy na każdym etapie wyboru nieruchomości, sprawdzimy dokumenty i pomożemy w przygotowaniu transakcji, a także zadbamy, aby przekazanie kluczy i liczników było bezproblemowe. Więcej o obsłudze zakupu znajdziesz tutaj.

• Jeśli masz nieruchomość do wynajmu (jesteś wynajmującym) lub jeśli poszukujesz nieruchomości do wynajęcia (jesteś najemcą) wiele z powyższych usług również jest dla Ciebie. Zapraszamy do kontaktu, aby ustalić szczegółowy zakres.

Zainteresowany współpracą? Wypełnij powyższy formularz lub skontaktuj się z którymś z naszych Doradców.

Skontaktuj się z nami w sprawie nieruchomości na Mokotowie

Warszawa Mokotów - dlaczego warto tam zamieszkać?

Dzielnica Mokotów - historia i nowoczesność

Dzielnica Mokotów położona jest w lewobrzeżnej części Miasta Stołecznego Warszawa. Jest największą dzielnicą w Warszawie. Mieszka tu 15% warszawiaków - na powierzchni 35,5 km2 zamieszkuje ponad 218 tysięcy osób. Historia Mokotowa sięga XIV wieku.

Nazwa Mokotowo pochodzi najpewniej od imienia pruskiego właściciela wsi, Mokoto (lub Mokot), i po raz pierwszy pojawia się w dokumentach z 1367 r. w postaci wyliczenia kilku podwarszawskich wsi które płaciły dziesięcinę dla Zegrza w ówczesnej parafii płockiej. Mokotów został włączony do Warszawy w 1916 r. Dzielnica zmieniła się z przedmieścia o charakterze letniskowym w nowoczesne centrum mieszkaniowo-usługowe. Dzielnica szybko i dynamicznie się rozwijała, przybywało też mieszkańców. Ciekawostką jest, że pod ul. Puławską planowano wydrążyć tunel metra. Plany te pokrzyżował wybuch II wojny światowej. Podczas wojny Mokotów poniósł olbrzymie straty w ludności oraz doświadczył zniszczeń wojennych.

Rejony (osiedla) dzielnicy Mokotów:

• Stary Mokotów
• Sielce
• Czerniaków
• Siekierki
• Augustówka
• Sadyba
• Stegny
• Wierzbno
• Ksawerów
• Służew
• Służewiec
• Wyględów

Na Mokotowie znajduje się wiele terenów zielonych, w szczególności parków. Park Morskie Oko, i Promenada Park Orlicz-Dreszera, Park Arkadia (Królikarnia), Dolinka Służewiecka, Jeziorko Czerniakowskie, Park Sielecki. Na pograniczu ze Śródmieściem znajdują się Łazienki Królewskie – zespół pałacowo-ogrodowy w Warszawie założony w XVIII wieku przez Stanisława Augusta Poniatowskiego. Mokotów to idealne miejsce dla miłośników spacerów i przyrody. Ale to nie wszystko są także centra handlowe - ze znaną Galerią Mokotów. Nie brakuje w dzielnicy restauracji, barów, pubów i innych lokali gastronomicznych i kulturalnych, w tym wiele miejsc kultowych. W tej dzielnicy zlokalizowane są także znale warszawskie uczelnie wyższe: Politechnika Warszawska, Szkoła Główna Handlowa, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Uczelnia Łazarskiego. Ważną atrakcją dla mieszkańców Mokotowa jest też rzeka Wisła, gdzie wzdłuż linii brzegowej znajdują się tereny spacerowe i rekreacyjne.

Komunikacja w dzielnicy Warszawa-Mokotów

Mokotów ma bogatą infrastrukturę. Przede wszystkim Metro - pierwsza linia Metra w obrębie Mokotowa ma aż pięć stacji: Służew, Wilanowska, Wierzbno, Racławicka, Pole Mokotowskie. Na Mokotów dojechać można też kolejką podmiejską, wysiadając na przystanku Dworzec Warszawa Służewiec. Ponadto na Mokotowie funkcjonuje świetnie komunikacja autobusowa i tramwajowa.

Atrakcje na Mokotowie

Mokotów dla wielu osób jest dzielnicą pierwszego wyboru. Dlatego Mokotów od lat wygrywa w rankingach na najchętniej wybieraną dzielnicę Warszawy. Dlaczego tak jest? Dzielnicę tą dzieli niewielka odległość od centrum miasta, a co więcej, jest też doskonale skomunikowana z innymi dzielnicami. Mieszkając na Mokotowie, bez trudu można dotrzeć nawet do odległych części Warszawy. Mokotów to także jest piękna okolica. Tu właśnie znajduje się wiele zabytków architektonicznych. Należy do nich między innymi Dom Wedla, Królikarnia, Pałac Szustra w Parku Morskie Oko, Rogatki miejskie na Placu Unii Lubelskiej i wiele innych, bardziej lub mniej znanych obiektów i kamienic. Mieszkając w tej dzielnicy można poczuć klimat dawnej Warszawy. Ale Mokotów to znakomite połączenie historii z nowoczesnością. Tu znajduje się wiele wspaniałych budynków i rezydencji, nowoczesnych apartamentowców. Mieszkając na Mokotowie w zasięgu spaceru można mieć wszelkie atrakcje kulturalne czy rozrywkowe: kina, restauracje, kuubokawiarnie.

Rynek nieruchomości w dzielnicy Mokotów

Mokotów wybierany jest najczęściej przez studentów oraz osoby pracujące w Warszawie - w szczególnie na Mordorze i w Śródmieściu. Dlatego jest tutaj bardzo wiele mieszkań na wynajem. Jest to dzilenica w której powstaje bardzo dużo osiedli mieszkaniowych budowanych przez deweloperów. Z uwagi na rozległość Mokotów oferuje bardzo zróżnicowane ceny, choć niektóre osiedla należą do najdroższych w stolicy, to w innych można znaleźć oferty bardziej przystępne. Jednak całościowo Mokotów plasuje się niezmiennie wśród najdroższych dzielnic w Warszawie.


Mokotów Park Dzielnica Warszawy nieruchomości warszawa warsaw real estate estates

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.