Zgłoś nieruchomość

Zgłoś nieruchomość do agencji nieruchomości Białe Lwy

Jak szybko i korzystnie sprzedać lub wynająć nieruchomość? Zgłoś nam swoją ofertę!


Nasi doradcy ds. nieruchomości pomogą Państwu nie tylko w szybkiej sprzedaży mieszkania, domu czy gruntu, a także w uzyskaniu najlepszych warunków transakcji. Jeśli chcą Państwo przekazać nam szczegóły dotyczące nieruchomości prosimy skorzystać z powyższego formularza. Kiedy otrzymamy Państwa zgłoszenie nasz doradca skontaktuje się z Państwem, aby ustalić termin spotkania, dogodny dla Państwa. Najlepiej, abyśmy mogli spotkać się w nieruchomości na sprzedaż lub na wynajem. Dzięki zgłoszeniu nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu w naszej agencji otrzymają Państwo możliwość konsultacji dotyczącej ceny oferowanego mieszkania, domu czy działki a także koncepcję naszego planu marketingowego. Podczas spotkania podejmą Państwo decyzję o podjęciu współpracy z nami i jeśli będą Państwo chcieli aby nasze biuro nieruchomości Białe Lwy - Nieruchomości reprezentowało Państwa w procesie sprzedaży mieszkania, domu czy działki podpiszemy z Państwem umowę pośrednictwa dotyczącą zbycia nieruchomości. Więcej o naszej ofercie dla sprzedających nieruchomość można sprawdzić tutaj

Jeśli macie Państwo mieszkanie, dom, lokal a może nawet cały obiekt na wynajem - doradcy ds. nieruchomości Białe Lwy - Nieruchomości - mogą pomóc w znalezieniu najemcy a także doradzą w zakresie przygotowania lokalu pod wynajem, w kwestiach formalnych czy organizacyjnych związanych z umową najmu czy ogranizacją procesu najmu w Państwa mieszkaniu czy obiekcie. 

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami to działalność usługowa, w ramach której pośrednik kojarzy strony transakcji: kupna, sprzedaży, najmu, wynajmu nieruchomości. Działalność pośrednika w obrocie nieruchomościami jest uregulowana w Ustawie o gospodarce nieruchomościami. Pośrednik w obrocie nieruchomościami to przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, co oznacza, że te usługi na rzecz Klientów świadczyć może wyłącznie przedsiębiorca działający w branży nieruchomości - firma - biuro nieruchomości, spółka prawa handlowego albo indywidualny pośrednik, który ma zarejestrowaną działalność gospodarczą. Za usługi pośrednictwa agencja nieruchomości pobiera wynagrodzenie - ponieważ zgodnie z przepisami pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów: nabycia lub zbycia praw do nieruchomości; nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu; najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części; innych niż wymienione, a których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.
Usługi agencji nieruchomości mogą ponadto obejmować usługi doradcze, opracowania i ekspertyzy. W Białe Lwy - Nieruchomości świadczymy kompleksowe usługi pośrednictwa, pomagamy kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość, a także można skorzystać z doradztwa dotyczącego nieruchomości, sprzedaży, regulowania stanu prawnego nieruchomości lub zwiększania wartości nieruchomości.

Umowa pośrednictwa w obrocie nieruchomościami

Według obowiązujących przepisów zakres czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami określa umowa pośrednictwa. Umowa wymaga formy pisemnej lub elektronicznej pod rygorem nieważności. Dlatego, ważne aby decydując się na współpracę z biurem nieruchomości reprezentujący go doradca ds. nieruchomości zaproponował zawarcie umowy pośrednictwa w formie pisemnej. Dlatego zgłoszenie nieruchomości do sprzedaży czy wynajmu przez stronę internetową nie jest tożsame z zawarciem umowy pośrednictwa. Na podstawie Państwa zgłoszenia nasza agencja nie może świadczyć dla Państwa usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. 

Ubezpieczenie OC pośrednika w obrocie nieruchomościami

Każdy pośrednik w obrocie nieruchomościami - tak samo agencja Białe Lwy - Nieruchomości sp. z o.o. jest obowiązany do posiadania polisy ubezpieczeniowej OC Pośrednika. Kopię naszego dokumentu ubezpieczenia załączamy do umów pośrednictwa zawieranych z klientami. To wynika z obowiązujących przepisów. Co daje klientom polisa OC pośrednika w obrocoie nieruchomościami? Przede wszystkim to możliwość uzyskania rekompensaty finansowej w przypadku, gdy w związku z realizacją usług pośrednictwa agencja nieruchomości wyrządzi szkodę. Innymi słowy polisa od odpowiedzialności cywilnej pośrednika chronić przed konsekwencjami finansowymi w przypadku ewentualnych szkód wyrządzonych przez pośrednika w związku z wykonywaniem czynności pośrednictwa. Jeżeli w agencji nieruchomości działają agenci / doradcy ds. nieruchomości to bez względu na to, czy są zatrudnieni na podstawie umowy o pracę czy jako podwykonawcy B2B dla klientów ważne jest aby agencja nieruchomości, z którą zawierają umowę miała stosowne ubezpieczenie. 
Zgłaszając nieruchomość do sprzedaży lub wynajmu w agencji Białe Lwy - Nieruchomości otrzymacje Państwo kopię polisy OC pośrednika jako załącznik do umowy. Nie ma przeszkód aby naszą polisę wcześniej okazał lub przesłał nasz doradca ds. nieruchomości, jeśli Państwo o to poprosicie. 

Licencja pośrednika w obrocie nieruchomościami

Standardy etyczne i zawodowe w pośrednictwie


Więcej na temat standardów pracy z klientami i naszych zasad etycznej współpracy można znaleźć tutaj.


..

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.