Bezpieczny wynajem przez agencję nieruchomości

Masz mieszkanie, które chcesz wynająć?

Zapraszamy do kontaktu! Nasi doradcy specjalizują się w obsłudze mieszkań i domów przeznaczonych na wynajem. Dbamy, aby Państwa lokal trafił we właściwe ręce, rekomendujemy jak przygotować i wyposażyć mieszkanie a także we wszystkich kwestiach formalnych związanych z wynajmem. 

Wielu spośród naszych klientów miało obawy, co do bezpiecznego wynajęcia nieruchomości. Dlatego prowadząc proces od A do Z nasi doradcy mogą uczestniczyć w wielu etapach związanych z wynajęciem mieszkania lub domu, aby Państwa inwestycja przynosiła regularny dochód oraz była rentowna

Większość spośród naszych klientów, którym pomogliśmy wynająć ich nieruchomość - wraca do nas z kolejnym najmem.

Kluczowe usługi w wynajmie nieruchomości

Kluczowe usługi w wynajmie nieruchomości
Doradztwo przy inwestycji

Pomoc w wyborze odpowiedniej nieruchomości i zorganizowaniu finansowania.

Kluczowe usługi w wynajmie nieruchomości
Przygotowanie oferty i promocja

Home staging i profesjonalne zdjęcia. Promocja na portalach, w mediach społecznościowych, w bazie poszukujących, wśród innch pośredników.

Kluczowe usługi w wynajmie nieruchomości
Preselekcja i weryfikacja najemców

Kwalifikacja telefoniczna, weryfikacja informacji, sprawdzenie w zewnętrznych żródłach, opinie poprzednich wynajmujących.

Kluczowe usługi w wynajmie nieruchomości
Bezpieczny wynajem lokalu

Właściwa umowa najmu. Najem okazjonalny, instytucjonalny. Protokół zdawczo-odbiorczy.

Jak pomagamy wynająć nieruchomość krok po kroku

W jaki sposób agencja wynajmu nieruchomości Białe Lwy może pomóc w zakresie bezpiecznego i rentownego wynajęcia mieszkań i domów?

  1. Znając Państwa preferencje i możliwości doradzamy w zakresie wyboru nieruchomości przeznaczonej do wynajęcia, aby inwestycja była jak najbardziej efektywna. 

  2. Jeśli będą potrzebować Państwo dodatkowych środków - zarekomendujemy sprawdzonego i skutecznego doradcę kredytowego.

  3. Przygotujemy rekomendacje dotyczące możliwego czynszu najmu oraz standardu wykończenia i wyposażenia lokalu, aby lokal był atrakcyjny dla najemców i chętnie wybierany.

  4. Po podpisaniu umowy pośrednictwa wynajmu nieruchomości opracujemy plan marketingowy oraz zarekomendujemy szereg działań promocyjnych, aby trafić do właściwej grupy docelowej. Nasze działania obejmują home staging, profesjonalną sesję fotograficzną, promocję oferty najmu na portalach ogłoszeniowych, aktywne działanie w mediach społecznościowych oraz współpracę z innymi pośrednikami w ramach systemu wymiany ofert MLS.

  5. Będziemy dokonywać wstępnej weryfikacji najemców (telefoniczna kwalifikacja) oraz prezentować lokal wybranym osobom. Aby znaleźć dobrego najemcę, będziemy spotykać się z kilkoma lub kilkunastoma zainteresowanymi osobami.

  6. W niektórych przypadkach, jeśli pojawią się uzasadnione negocjacje będziemy wspierać w procesie finalnych uzgodnień warunków transakcji. 

  7. Dokonamy oceny najemcy i zarekomendujemy wybraną osobę. Po jej akceptacji pomożemy zweryfikować informacje o najemcy w legalnie dostępnych źródłach (np. certyfikat najemcy, opinie od poprzednich wynajmujących, sprawdzenie w bazach danych). Zawsze rekomendujemy tylko takie osoby, które sami byśmy wybrali jako mieszkańców dla swoich nieruchomości lub zakwaterowalibyśmy do mieszkań naszych bliskich. 

  8. Pomożemy w przygotowaniu umowy najmu zawierającej konieczne zapisy zabezpieczające właściciela - w szczegółności zarekomendujemy najem okazjonalny lub instytucjonalny, zadbamy o właściwą kaucję. Zorganizujemy możliwość jej zawarcia. 

  9. Zadbamy o wszelkie formalności finalizujące, w tym o dokładny protokół zdawczo-odbiorczy najmu oraz dokumentację zdjęciową.

  10. W razie konieczności będziemy mieć pieczę nad lokalem i pomożemy w przypadku gdyby pojawiły się trudności lub zarekomendujemy najlepszych specjalistów.

Zgłoś do nas nieruchomość na wynajem

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.