Agencja Nieruchomości Ochota

Znajdź swój dom, mieszkanie lub działkę na Ochocie

Agencja nieruchomości - Real Estate Agency - Warszawa Ochota

Zapraszamy do współpracy przy sprzedaży, zakupie lub wynajmie nieruchomości na Ochocie.

Polecamy oferty nieruchomości położone w dzielnicy Warszawa-Ochota.

Zapraszamy do współpracy przy sprzedaży, zakupie lub wynajmie nieruchomości położonych na Ochocie. Oferujemy Państwu profesjonalne usługi w zakresie pośrednictwa w sprzedaży, kupnie oraz wynajmie mieszkań, domów oraz działek. Mamy też w ofercie lokale użytkowe oraz obiekty komercyjne. Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji.

Agencja nieruchomości Warszawa-Ochota

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kilka tysięcy aktualnych ofert nieruchomości. Propozycje nieruchomości na sprzedaż i wynajem z dzielnicy Ochota to kilkadziesiąt różnych ofert. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami, a jeśli nie znajdziecie Państwo odpowiedniej - zachęcamy do kontaktu.

Kup, sprzedaj lub wynajmij nieruchomość w dzielnicy Warszawa-Ochota

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele ciekawych propozycji mieszkań, domów, działek, lokali użytkowych, obiektów komercyjncy, gruntów i terenów inwestycyjnych zlokalizowanych w dzielnicy Ochota.

Mieszkania na sprzedaż Ochota
Mieszkania na wynajem Ochota
Domy na sprzedaż Ochota
Domy na wynajem Ochota

Działki i tereny na sprzedaż Ochota
Obiekty i lokale komercyjne Ochota

Dlaczego warto współpracować z naszą agencją przy sprzedaży lub najmie mieszkań, domów, działek na Ochocie?


Zespół Białe Lwy to kilkudziesięciu agentów nieruchomości działający w różnych regionach mazowsza a także w całej Polsce. Są wśród nich specjaliści z obszaru Ochoty. Zapraszamy do kontaktu z naszą agencją nieruchomości, abyśmy mogli przedstawić Państwu indywidualną ofertę z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.


• Jeśli sprzedajesz nieruchomość w ramach naszej współpracy możemy zaproponować kompleksowe podejście do obsługi sprzedaży: analizę rynku, rekomendację ceny ofertowej. analizę stanu prawnego nieruchomości i rekomendacje dotyczące przygotowania nieruchomości do sprzedaży od strony dokumentów a następnie profesjonalną sesję fotograficzną, zdjęcia wnętrz a także z drona, poprzedzone przygotowaniem wnętrza do zdjęć lub do prezentacji (home staging, decluttering), promocję oferty nieruchomości w systemie wymiany ofert między biurami (MLS), promocję nieruchomości na portalach ogłoszeniowych, w mediach społęcznościowych, organizację dnia otwartego, preznetowanie nieruchomości zainteresowanym kupującym, współpracę z innymi agencjami i agentami, pomoc w negocjacjach, pomoc w przygotowaniu dokumentów do transakcji, obsługę organizacyjną transakcji oraz wsparcie przy przekazaniu w nowe ręce. W czasie współpracy wykonujemy szereg czynności ale też świadczymy usługi doradcze. Można powiedzieć, że zajmujemy się obsługą transakcji od A do Z. Więcej o współpracy przy sprzedaży mieszkań czy domów znaldziesz tutaj.
• Jeśli kupujesz nieruchomość to przede wszystkim pomożemy doprecyzować Twoje potrzeby i oczekiwania, skontaktujemy z doradcą kredytowym, będziemy dokonywać preselekcji ofert nieruchomości i umawiać prezentacje, doradzimy na każdym etapie wyboru nieruchomości, sprawdzimy dokumenty i pomożemy w przygotowaniu transakcji, a także zadbamy, aby przekazanie kluczy i liczników było bezproblemowe. Więcej o obsłudze zakupu znajdziesz tutaj.
• Jeśli masz nieruchomość do wynajmu (jesteś wynajmującym) lub jeśli poszukujesz nieruchomości do wynajęcia (jesteś najemcą) wiele z powyższych usług również jest dla Ciebie. Zapraszamy do kontaktu, aby ustalić szczegółowy zakres.

Zainteresowany współpracą? Wypełnij powyższy formularz lub skontaktuj się z którymś z naszych Doradców.

Skontaktuj się z nami w sprawie nieruchomości na Ochocie

Agencja Nieruchomości Ochota - dlaczego warto tam zamieszkać?

Dzielnica Ochota - historia i nowoczesność

Ochota, usytuowana w zachodniej części Warszawy, stanowi jedną z zróżnicowanych i dynamicznie rozwijających się dzielnic stolicy. Zajmując obszar około 9 km2, Ochota jest jedną z popularnych dzielnic, w której zamieszkuje blisko 94 tysiące osób.

Historia Ochoty sięga XIX wieku, kiedy to obszar ten był w dużym stopniu terenem rolniczym. Nazwa dzielnicy pochodzi najprawdopodobniej od przymiotnika "ochotny", który był używany w odniesieniu do ochotników wojskowych stacjonujących w okolicznych koszarach. Pierwsze osiedla zaczęły powstawać na terenie Ochoty w drugiej połowie XIX wieku. Dzielnica zyskała na znaczeniu w okresie międzywojennym, a dziś stanowi ważny obszar mieszkalny z bogatą historią.

Rejony (osiedla) na Ochocie:
  • Rakowiec
  • Stara Ochota
  • Szczęśliwice
  • Filtry

Atrakcje i Tereny Zielone

Ochota oferuje mieszkańcom i odwiedzającym wiele atrakcji i terenów rekreacyjnych. Park Szczęśliwicki, będący jednym z największych parków w Warszawie, jest popularnym miejscem spotkań i aktywnego wypoczynku. Ponadto, Ogród Botaniczny Uniwersytetu Warszawskiego, położony w części Szczęśliwice, przyciąga miłośników botaniki. Tereny zielone wraz z kompleksem leśnym na obrzeżach Ochoty sprawiają, że dzielnica ta jest idealnym miejscem dla spacerów i aktywności na świeżym powietrzu.

Infrastruktura Komunikacyjna

Ochota jest dobrze skomunikowana zarówno pod względem komunikacji miejskiej, jak i dostępu do ważnych arterii drogowych. Liczne linie autobusowe i tramwajowe umożliwiają szybki dojazd do różnych części miasta. Dodatkowo, pobliska stacja metra Wierzbno zintegrowana jest z systemem komunikacji publicznej.

Edukacja i Kultura

Dzielnica Ochota jest miejscem, gdzie mieści się wiele renomowanych instytucji edukacyjnych. Siedzibę mają tu między innymi Politechnika Warszawska - jedna z najważniejszych uczelni technicznych w Polsce. Ponadto, Ochota oferuje dostęp do teatrów, kin, oraz miejsc kulturalnych, co sprawia, że jest atrakcyjna dla miłośników sztuki i rozrywki.

Rynek Nieruchomości na Ochocie

Ochota, z racji swojej atrakcyjnej lokalizacji i różnorodności oferty, cieszy się dużym zainteresowaniem na rynku nieruchomości. Zarówno studenci, pracownicy, jak i rodziny znajdują tu odpowiednie miejsce do zamieszkania. Ochota oferuje różnorodne typy mieszkań, począwszy od zabytkowych kamienic, po nowoczesne apartamentowce. Rynek nieruchomości w tej dzielnicy jest zróżnicowany pod względem cen, co sprawia, że każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.