Agencja Nieruchomości Włochy

Znajdź swój dom, mieszkanie lub działkę we Włochach

Agencja nieruchomości Włochy - informacje ogólne

Zapraszamy do współpracy przy sprzedaży, zakupie lub wynajmie nieruchomości na Włochach.

Polecamy oferty nieruchomości położone w dzielnicy Warszawa Włochy

Zapraszamy do współpracy przy sprzedaży, zakupie lub wynajmie nieruchomości położonych na Włochach. Oferujemy Państwu profesjonalne usługi w zakresie pośrednictwa w sprzedaży, kupnie oraz wynajmie mieszkań, domów oraz działek. Mamy też w ofercie lokale użytkowe oraz obiekty komercyjne. Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji.

Agencja nieruchomości Warszawa Włochy

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kilka tysięcy aktualnych ofert nieruchomości. Propozycje nieruchomości na sprzedaż i wynajem z dzielnicy Włochy to kilkadziesiąt różnych ofert. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami, a jeśli nie znajdziecie Państwo odpowiedniej - zachęcamy do kontaktu.

Kup, sprzedaj lub wynajmij nieruchomość w dzielnicy Warszawa Włochy

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele ciekawych propozycji mieszkań, domów, działek, lokali użytkowych, obiektów komercyjncy, gruntów i terenów inwestycyjnych zlokalizowanych w dzielnicy Włochy.

Mieszkania na sprzedaż Włochy
Mieszkania na wynajem Włochy
Domy na sprzedaż Włochy
Domy na wynajem Włochy
Działki i tereny na sprzedaż Włochy
Obiekty i lokale komercyjne Włochy

Dlaczego warto współpracować z naszą agencją przy sprzedaży lub najmie mieszkań, domów, działek na Włochach?


Zespół Białe Lwy to kilkudziesięciu agentów nieruchomości działający w różnych regionach mazowsza a także w całej Polsce. Są wśród nich specjaliści z obszaru dzielnicy Włochy. Zapraszamy do kontaktu z naszą agencją nieruchomości, abyśmy mogli przedstawić Państwu indywidualną ofertę z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.


• Jeśli sprzedajesz nieruchomość w ramach naszej współpracy możemy zaproponować kompleksowe podejście do obsługi sprzedaży: analizę rynku, rekomendację ceny ofertowej. analizę stanu prawnego nieruchomości i rekomendacje dotyczące przygotowania nieruchomości do sprzedaży od strony dokumentów a następnie profesjonalną sesję fotograficzną, zdjęcia wnętrz a także z drona, poprzedzone przygotowaniem wnętrza do zdjęć lub do prezentacji (home staging, decluttering), promocję oferty nieruchomości w systemie wymiany ofert między biurami (MLS), promocję nieruchomości na portalach ogłoszeniowych, w mediach społęcznościowych, organizację dnia otwartego, preznetowanie nieruchomości zainteresowanym kupującym, współpracę z innymi agencjami i agentami, pomoc w negocjacjach, pomoc w przygotowaniu dokumentów do transakcji, obsługę organizacyjną transakcji oraz wsparcie przy przekazaniu w nowe ręce. W czasie współpracy wykonujemy szereg czynności ale też świadczymy usługi doradcze. Można powiedzieć, że zajmujemy się obsługą transakcji od A do Z. Więcej o współpracy przy sprzedaży mieszkań czy domów znaldziesz tutaj.
• Jeśli kupujesz nieruchomość to przede wszystkim pomożemy doprecyzować Twoje potrzeby i oczekiwania, skontaktujemy z doradcą kredytowym, będziemy dokonywać preselekcji ofert nieruchomości i umawiać prezentacje, doradzimy na każdym etapie wyboru nieruchomości, sprawdzimy dokumenty i pomożemy w przygotowaniu transakcji, a także zadbamy, aby przekazanie kluczy i liczników było bezproblemowe. Więcej o obsłudze zakupu znajdziesz tutaj.
• Jeśli masz nieruchomość do wynajmu (jesteś wynajmującym) lub jeśli poszukujesz nieruchomości do wynajęcia (jesteś najemcą) wiele z powyższych usług również jest dla Ciebie. Zapraszamy do kontaktu, aby ustalić szczegółowy zakres.

Zainteresowany współpracą? Wypełnij powyższy formularz lub skontaktuj się z którymś z naszych Doradców.

Skontaktuj się z nami w sprawie nieruchomości na Włochach

Agencja Nieruchomości Włochy - dlaczego warto tam zamieszkać?

Dzielnica Włochy - historia i nowoczesność


Włochy, usytuowane na zachodnich osiach Warszawy, to dzielnica, która w harmonijny sposób łączy w sobie bogactwo tradycji z dynamiczną nowoczesnością. Zajmując obszar ponad 25 km2, Włochy stanowią przestrzeń dla mieszkańców ceniących spokojne otoczenie i jednocześnie chcących korzystać z uroków życia miejskiego. Liczba mieszkańców przekraczająca 60 tysięcy nadaje tej dzielnicy charakterystyczny, przyjazny dla rodziny klimat. Historia Włoch sięga lat 20. XX wieku, kiedy to rozpoczęto proces urbanizacji tego obszaru. Obecnie dzielnica ta to nie tylko zabytkowe osiedla, ale także nowoczesne kompleksy mieszkaniowe i biznesowe.

Rejony (osiedla) na Włochach:
  • Okęcie
  • Opacz Wielka
  • Paluch
  • Raków
  • Salomea
  • Stare Włochy
  • Nowe Włochy
  • Załuski

Atrakcje i Miejsca Spotkań

Włochy oferują swoim mieszkańcom różnorodność atrakcji, tworząc przyjazną przestrzeń dla wspólnego spędzania czasu.

Przykłady atrakcji i miejsc:
Okęcie Park: centrum handlowe z bogatą ofertą sklepów i restauracji
Centrum Łopuszańska 22

Tereny Zielone i Przestrzeń Rekreacyjna


Włochy to również oaza zieleni, oferująca mieszkańcom i odwiedzającym przestrzenie rekreacyjne do aktywnego wypoczynku.

Przykłady terenów zielonych:
Park Kombatantów: Przytulny park z placem zabaw dla dzieci
Park ze Stawami Cietrzewia: największy obszar zieleni na terenie dzielnicy

Infrastruktura Komunikacyjna

Dzielnica ta jest dobrze skomunikowana, co ułatwia zarówno podróże po samym obszarze Włoch, jak i szybki dostęp do innych części Warszawy.

Przykłady miejsc komunikacyjnych:

Lotnisko Chopina: Kluczowy punkt łączący Włochy z innymi miastami i krajami
Stacja PKP Warszawa Włochy: Dogodne połączenia kolejowe z centrum miasta

Edukacja i Biznes

Włochy to także obszar edukacyjny i biznesowy, przyciągający zarówno studentów, jak i przedsiębiorców.

Rynek Nieruchomości na Włochach


Rynek nieruchomości na Włochach prezentuje różnorodność opcji, obejmując zarówno tradycyjne domy jednorodzinne, jak i nowoczesne apartamentowce.

Przykłady inwestycji:
Villa Włochy: Eleganckie domy jednorodzinne z ogrodami

Włochy Łopuszańska
CC BY-SA 3.0 pl, Link

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.