Negocjacje

Negocjatorzy na rynku nieruchomości

Kupujesz, sprzedajesz, wynajmujesz? Negocjujesz!

Negocjacje to kluczowy element procesu, który sprawi, że uzyskasz najlepszą wartość na korzystnych warunkach. Nagocjacje na rynku nieruchomości to typowy element procesu zakupu. Jak często nagocjujesz wysokie stawki? My mamy kwalifikacje, aby pomóc w negocjacjach dotyczących transakcji na rynku nieruchomości! 

Czy wiesz, że 1% od ceny 500.000 złotych to ni mniej ni więcej, tylko 5.000 złotych! 
Każdy 1% więcej lub mniej, to konkretne pieniądze, które oszczędzasz lub zyskujesz. 
Ale, pieniądze to nie wszystko.
Dzięki negocjacjom możesz uzyskać szereg innych wartościowych rozwiązań w procesie sprzedaży, zakupu czy wynajmu nieruchomości.

Ponadto, błędy w komunikacji mogą całkowicie obrócić bieg negocjacji i obrócić się przeciwko negocjatorowi, który podszedł do procesu w sposób nieumiejętny. Usztywnienie stanowiska drugiej strony, to najlepsze co może się wtedy wydarzyć. Ale można stracić cały deal! Tak, nieruchomości to w pierwszej kolejności emocje, a w drugiej fakty. Zanim fakty dojdą do głosu, emocje mogą popsuć każde negocjacje. 

Dlatego warto zatrudnić wykwalifikowanego negocjatora, który pomoże przejść przez proces uzgodnień i negocjacji w sposób komfortowy uzyskując wartość i zadowolenie obu stron. Wieli spośród naszych Doradców posiada potwierdzenie kwalifikacji Certyfikowany Negocjator na Rynku Nieruchomości

Nasi Doradcy posiadający Certyfikat Negocjatora na Rynku Nieruchomości:


Małgorzata Korólczyk-Rabek - kontakt

Małgorzata Korólczyk-Rabek Certyfikoway Negocjator


Agata Stradomska - kontakt

Agata Stradomska - Certyfikowany Negocjator na Rynku Nieruchomości


Paweł Tyl - kontakt

Paweł Tyl - certyfikowany negocjator na rynku nieruchomości


Aneta Celińska - kontakt

Aneta Celińska


Mikołaj Parys - kontakt

Mikołaj Parys certyfikat negocjatora


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.