Agencja Nieruchomości Ursynów

Znajdź swój dom, mieszkanie lub działkę na Ursynowie

Agencja nieruchomości - Real Estate Agency - Warszawa Ursynów

Zapraszamy do współpracy przy sprzedaży, zakupie lub wynajmie nieruchomości na Ursynowie.

Polecamy oferty nieruchomości położone w dzielnicy Warszawa-Ursynów

Zapraszamy do współpracy przy sprzedaży, zakupie lub wynajmie nieruchomości położonych na Ursynowie. Oferujemy Państwu profesjonalne usługi w zakresie pośrednictwa w sprzedaży, kupnie oraz wynajmie mieszkań, domów oraz działek. Mamy też w ofercie lokale użytkowe oraz obiekty komercyjne. Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji.

Agencja nieruchomości Warszawa-Ursynów

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kilka tysięcy aktualnych ofert nieruchomości. Propozycje nieruchomości na sprzedaż i wynajem z dzielnicy Ursynów to kilkadziesiąt różnych ofert. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami, a jeśli nie znajdziecie Państwo odpowiedniej - zachęcamy do kontaktu.

Kup, sprzedaj lub wynajmij nieruchomość w dzielnicy Warszawa-Ursynów

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele ciekawych propozycji mieszkań, domów, działek, lokali użytkowych, obiektów komercyjncy, gruntów i terenów inwestycyjnych zlokalizowanych w dzielnicy Ursynów.

Mieszkania na sprzedaż Ursynów
Mieszkania na wynajem Ursynów
Domy na sprzedaż Ursynów
Domy na wynajem Ursynów
Działki i tereny na sprzedaż Ursynów
Obiekty i lokale komercyjne Ursynów

Dlaczego warto współpracować z naszą agencją przy sprzedaży lub najmie mieszkań, domów, działek na Ursynowie?


Zespół Białe Lwy to kilkudziesięciu agentów nieruchomości działający w różnych regionach mazowsza a także w całej Polsce. Są wśród nich specjaliści z obszaru Ursynowa. Zapraszamy do kontaktu z naszą agencją nieruchomości, abyśmy mogli przedstawić Państwu indywidualną ofertę z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.


• Jeśli sprzedajesz nieruchomość w ramach naszej współpracy możemy zaproponować kompleksowe podejście do obsługi sprzedaży: analizę rynku, rekomendację ceny ofertowej. analizę stanu prawnego nieruchomości i rekomendacje dotyczące przygotowania nieruchomości do sprzedaży od strony dokumentów a następnie profesjonalną sesję fotograficzną, zdjęcia wnętrz a także z drona, poprzedzone przygotowaniem wnętrza do zdjęć lub do prezentacji (home staging, decluttering), promocję oferty nieruchomości w systemie wymiany ofert między biurami (MLS), promocję nieruchomości na portalach ogłoszeniowych, w mediach społęcznościowych, organizację dnia otwartego, preznetowanie nieruchomości zainteresowanym kupującym, współpracę z innymi agencjami i agentami, pomoc w negocjacjach, pomoc w przygotowaniu dokumentów do transakcji, obsługę organizacyjną transakcji oraz wsparcie przy przekazaniu w nowe ręce. W czasie współpracy wykonujemy szereg czynności ale też świadczymy usługi doradcze. Można powiedzieć, że zajmujemy się obsługą transakcji od A do Z. Więcej o współpracy przy sprzedaży mieszkań czy domów znaldziesz tutaj.
• Jeśli kupujesz nieruchomość to przede wszystkim pomożemy doprecyzować Twoje potrzeby i oczekiwania, skontaktujemy z doradcą kredytowym, będziemy dokonywać preselekcji ofert nieruchomości i umawiać prezentacje, doradzimy na każdym etapie wyboru nieruchomości, sprawdzimy dokumenty i pomożemy w przygotowaniu transakcji, a także zadbamy, aby przekazanie kluczy i liczników było bezproblemowe. Więcej o obsłudze zakupu znajdziesz tutaj.
• Jeśli masz nieruchomość do wynajmu (jesteś wynajmującym) lub jeśli poszukujesz nieruchomości do wynajęcia (jesteś najemcą) wiele z powyższych usług również jest dla Ciebie. Zapraszamy do kontaktu, aby ustalić szczegółowy zakres.

Zainteresowany współpracą? Wypełnij powyższy formularz lub skontaktuj się z którymś z naszych Doradców.

Skontaktuj się z nami w sprawie nieruchomości na Ursynowie

Agencja Nieruchomości Ursynów - dlaczego warto tam zamieszkać?

Dzielnica Ursynów - Nowoczesność w Harmonii z Naturą


Ursynów, usytuowany na południowym zachodzie Warszawy, to jedna z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic stolicy. Zajmując obszar ponad 48 km2, Ursynów to przede wszystkim miejsce nowoczesne, pełne nowatorskich rozwiązań architektonicznych, ale jednocześnie otoczone zielenią i terenami rekreacyjnymi. Mieszka tu ponad 150 tysięcy osób, co czyni Ursynów jednym z najbardziej zaludnionych obszarów Warszawy. Historia Ursynowa sięga lat 70. XX wieku, kiedy to rozpoczęto intensywną zabudowę tej części miasta. Dzielnica zaczęła przekształcać się z obszaru rolniczego w nowoczesny kompleks mieszkaniowo-usługowy. Obecnie Ursynów stanowi przykład udanej urbanistyki, łącząc w sobie funkcjonalne osiedla z infrastrukturą dostosowaną do współczesnych potrzeb.

Rejony (osiedla) na Ursynowie:

Wyczółki
Grabów
Dąbrówka
Stary Imielin
Kabaty
Natolin
Pyry
Jeziorki Północne
Jeziorki Południowe
Skarpa Powsińska
Stary Służew
Ursynów-Centrum
Ursynów-Północny

Atrakcje i Tereny Zielone

Ursynów słynie z licznych terenów zielonych i parków, które stanowią doskonałe miejsce dla mieszkańców do aktywnego wypoczynku. Park Skaryszewski, Las Kabacki, czy Park Ursynowski to tylko niektóre z miejsc, które przyciągają miłośników natury. Ponadto, Ursynów jest otoczony malowniczymi jeziorami, takimi jak Jezioro Czerniakowskie czy Jezioro Kabackie.

Infrastruktura Komunikacyjna

Ursynów posiada rozwiniętą infrastrukturę komunikacyjną, co sprawia, że jest łatwo dostępny zarówno dla mieszkańców, jak i osób spoza dzielnicy. Liczne linie autobusowe i tramwajowe zapewniają sprawną komunikację, a stacja metra Imielin stanowi dogodne połączenie z resztą miasta.

Edukacja i Kultura

Dzielnica Ursynów to także miejsce edukacyjne, z uwagi na obecność szkół podstawowych, średnich, a także uczelni wyższych. Liczne centra kulturalne, teatry, czy miejsca spotkań artystycznych pozwalają mieszkańcom cieszyć się różnorodnością wydarzeń kulturalnych.

Rynek Nieruchomości na Ursynowie

Rynek nieruchomości na Ursynowie oferuje zróżnicowaną ofertę, obejmującą zarówno nowoczesne apartamentowce, jak i domy jednorodzinne. Ceny nieruchomości kształtują się w szerokim zakresie, co pozwala na dostosowanie oferty do różnych oczekiwań mieszkańców. Podsumowując, Ursynów to miejsce, w którym nowoczesność spotyka się z przyrodą, tworząc harmonijne środowisko dla mieszkańców ceniących aktywny tryb życia i jednocześnie zielone otoczenie.


Służewiec Tor
1280px-Urskon8DSC_0189

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.