Agencja Nieruchomości Bemowo

Znajdź swój dom, mieszkanie lub działkę na Bemowie

Agencja nieruchomości - Real Estate Agency - Warszawa Bemowo

Białe Lwy - Nieruchomości - Agencja nieruchomości Warszawa Bemowo

Zapraszamy do współpracy przy sprzedaży, zakupie lub wynajmie nieruchomości położonych na Bemowie. Jesteśmy wiodącą agencją nieruchomości zlokalizowanym w Warszawie. Bemowo, to dzielnica gdzie działa wielu naszych agentów nieruchomości. Jeśli szukasz agencji nieruchomości na Bemowie zapraszamy do kontaktu

Polecamy ciekawe oferty nieruchomości w Warszawa-Bemowo

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kilka tysięcy aktualnych ofert nieruchomości, wiele z nich z dzielnicy Warszawa-Bemowo. Możecie Państwo wyszukiwać wśród ciekawych propozycji mieszkań, domów, działek, lokali użytkowych, obiektów komercyjncy, gruntów i terenów inwestycyjnych zlokalizowanych w dzielnicy Bemowo. Mamy mieszkania i domy z rynku pierwotnego, od deweloperów oraz z rynku wtórnego. Jeśli jednak nie znajdziecie w aktualnej bazie ofert z Bemowa poszukiwanej nieruchomości, to zapraszamy do kontaktu z nami.

Aktualne oferty nieruchomości na sprzedaż i wynajem z dzielnicy Bemowo dostępna w naszej ofercie:

Mieszkania na sprzedaż Bemowo
Mieszkania na wynajem Bemowo
Domy na sprzedaż Bemowo
Domy na wynajem Bemowo
Działki i tereny na sprzedaż Bemowo
Obiekty komercyjne i lokale użytkowe Bemowo

Skontaktuj się z nami w sprawie nieruchomości na Bemowie

Warszawa Bemowo - dlaczego warto tam zamieszkać?

Dzielnica Bemowo - sypialnia Warszawy

Dzielnica Bemowo położona jest w zachodniej części Miasta Stołecznego Warszawa. Zamieszkuje na Bemowie blisko 110.000 mieszkańców, a powierzchnia dzielnicy to niemalże 25 kilometrów kwadratowych. Nazwa dzielnicy Warszawa Bemowo została nadana na cześć Józefa Bema i nawiązuje do Fortu Bema znajdującego się na terenie dzielnicy. Tereny Bemowa zostały przyłączone do Warszawy w 1951 roku i weszły w skład dzielnicy Wola. Dopiero od 1993 r. Bemowo stało się odrębną dzielnicą Miasta Stołecznego Warszawa. Ciekawostką jest, że najstarsze osiedle mieszkalne na terenie Bemowa powstało na Boernerowie, do którego w 1934 zbudowano linie tramwajową. 

Rejony (osiedla) dzielnicy Bemowo to aktualnie:
 • Fort Radiowo
 • Boernerowo
 • Bemowo Lotnisko
 • Fort Bema
 • Groty
 • Górce
 • Chrzanów
 • Jelonki Północne
 • Jelonki Południowe

Na Bemowie znajduje się wiele zabytkowych fortów, w tym Fort Babice, Fort Bema, Fort Blizne i Fort Chrzanów.
Dzielnica znana jest też z Wojskowej Akademii Technicznej (WAT). We wschodniej części dzielnicy sa Wojskowe Zakłady Lotnicze. Lotnictwo cywilne i turystyczne korzysta z Lotniska Bemowo. Lotnisko Bemowo to Lotnisko o nazwie Lotnisko Warszawa-Babice. Powstało z wojskowego lotniska na Bemowie. Powstało po II wojnie światowej na terenach położonych poza Warszawą. Obecnie z lotniska korzysta Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, wojsko, policja. Odbywają się tu także loty komercyjne i szkoleniowe, a także imprezy plenerowe. Przepisy lokalne ograniczają uciążliwość lotniska dla mieszkańców Bemowa i sąsiednich dzielnic. 

Bemowo ma bogatą infrastrukturę. Jest centrów handlowych i hipermarketów, m..in. działa tu Centrum Handlowe Galeria Bemowo. Na Bemowie jest raczej bezpiecznie, choć dzielnica nie znajduje się w pierwszej 5. najbezpieczniejszych dzielnic Stolicy.  

W tej dzielnicy swoją siedzibę ma także wyższa uczelnia: Wojskowa Akademia Techniczna (WAT). 

Komunikacja w dzielnicy Warszawa-Bemowo

Bemowo posiada też bardzo dobrą infrastrukturę komunikacyjną. Obecnie mieszkańscy dzielnicy korzystają z dwóch Stacji Metra. Druga Linia Metra na Bemowie posiada dwie stacje: Ulrychów i Bemowo. Kolejne planowane stacje Metra to Lazurowa, Chrzanów, Połczyńska (Karolin). Ponadto na Bemowie funkcjnuje komunikacja autobusowa i tramwajowa. Przez Bemowo przebiega trasa S8.

Dlaczego warto kupić nieruchomość na Bemowie 

Na Bemowie wg mieszkańców mieszka się i żyje bardzo dobrze. Komunikacja jest dobra i ciągle się rozwija, życie kulturalne kwitnie, w okolicy jest bardzo dużo zieleni. Ponad 50% powierzchni dzielnicy stanowią tereny zielone. Dodatkowo bliskość Kampinoskiego Parku Narodowego sprawia, że zieleni i rekreacji nie brakuje mieszkańcom Bemowa. Popularne miejsca spacerów na Bemowie to również Park Górczewska oraz Fort Chrzanów. Bemowo wielu osobom kojarzyć się będzie z Fortem Bema. Fort Bema powstał w latach 1886-1890 w ramach budowy drugiego (wewnętrznego) pierścienia fortów twierdzy Warszawa. W roku 2002 dzielnica przystąpiła do rewitalizacji Fortu: zbudowano nowe mosty, uporządkowano fosy, wytyczono nowe alejki i ścieżki rowerowe. Na obszarze Fortu powstają osiedla mieszkaniowe, działa tu również np. Park Linowy.

Rynek nieruchomości w dzielnicy Bemowo

Bemowo często określane jest jako "sypialnia" Warszawy. Cieszy się ogromną popularnością wśród inwestorów, a jego mieszkańców wciąż przybywa. Rozwojowi dzielnicy sprzyja dobra komunikacja oraz przyjazne ceny. Mieszkania na Bemowie plasują się w średniej stawce jeśli chodzi o ceny mieszkań w Warszawie. W dzielnicy powstało też wiele nowych inwestycji mieszkaniowych. Z uwagi na zainteresowanie dzielnica dysponuje sporym zapleczem mieszkań na wynajem. Szukając swojego miejsca do życia w Warszawie warto rozważyć zamieszkanie na Bemowie. 

Kup, sprzedaj lub wynajmij nieruchomość na Bemowie z agencją nieruchomości Białe Lwy

Zespół Białe Lwy to kilkudziesięciu agentów nieruchomości działający w różnych regionach mazowsza a także w całej Polsce. Są wśród nich specjaliści z obszaru Bemowa. Zapraszamy do kontaktu z naszą agencją nieruchomości, abyśmy mogli przedstawić Państwu indywidualną ofertę z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

 • Jeśli sprzedajesz nieruchomość w ramach naszej współpracy możemy zaproponować kompleksowe podejście do obsługi sprzedaży: analizę rynku, rekomendację ceny ofertowej. analizę stanu prawnego nieruchomości i rekomendacje dotyczące przygotowania nieruchomości do sprzedaży od strony dokumentów a następnie profesjonalną sesję fotograficzną, zdjęcia wnętrz a także z drona, poprzedzone przygotowaniem wnętrza do zdjęć lub do prezentacji (home staging, decluttering), promocję oferty nieruchomości w systemie wymiany ofert między biurami (MLS), promocję nieruchomości na portalach ogłoszeniowych, w mediach społęcznościowych, organizację dnia otwartego, preznetowanie nieruchomości zainteresowanym kupującym, współpracę z innymi agencjami i agentami, pomoc w negocjacjach, pomoc w przygotowaniu dokumentów do transakcji, obsługę organizacyjną transakcji oraz wsparcie przy przekazaniu w nowe ręce. W czasie współpracy wykonujemy szereg czynności ale też świadczymy usługi doradcze. Można powiedzieć, że zajmujemy się obsługą transakcji od A do Z. Więcej o współpracy przy sprzedaży mieszkań czy domów znaldziesz tutaj - Agencja sprzedaży nieruchomości na Bemowie

 • Jeśli kupujesz nieruchomość to przede wszystkim pomożemy doprecyzować Twoje potrzeby i oczekiwania, skontaktujemy z doradcą kredytowym, będziemy dokonywać preselekcji ofert nieruchomości i umawiać prezentacje, doradzimy na każdym etapie wyboru nieruchomości, sprawdzimy dokumenty i pomożemy w przygotowaniu transakcji, a także zadbamy, aby przekazanie kluczy i liczników było bezproblemowe. Więcej o obsłudze zakupu znajdziesz tutaj Agencja zakupu nieruchomości na Bemowie

 • Jeśli masz nieruchomość do wynajmu (jesteś wynajmującym) lub jeśli poszukujesz nieruchomości do wynajęcia (jesteś najemcą) wiele z powyższych usług również jest dla Ciebie. Zapraszamy do kontaktu, aby ustalić szczegółowy zakres. 

Zainteresowany współpracą? Wypełnij powyższy formularz lub skontaktuj się z którymś z naszych DoradcówWarszawa Bemowo

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.