Agencja nieruchomości - Real Estate Agency - Warszawa Śródmieście

Zapraszamy do współpracy przy sprzedaży, zakupie lub wynajmie nieruchomości na Śródmieściu.

Polecamy oferty nieruchomości położone w dzielnicy Warszawa-Śródmieście

Zapraszamy do współpracy przy sprzedaży, zakupie lub wynajmie nieruchomości położonych na Śródmieściu. Oferujemy Państwu profesjonalne usługi w zakresie pośrednictwa w sprzedaży, kupnie oraz wynajmie mieszkań, domów oraz działek. Mamy też w ofercie lokale użytkowe oraz obiekty komercyjne. Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji.

Agencja nieruchomości Warszawa-Śródmieście

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kilka tysięcy aktualnych ofert nieruchomości. Propozycje nieruchomości na sprzedaż i wynajem z dzielnicy Śródmieście to kilkadziesiąt różnych ofert. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami, a jeśli nie znajdziecie Państwo odpowiedniej - zachęcamy do kontaktu.

Kup, sprzedaj lub wynajmij nieruchomość w dzielnicy Warszawa-Śródmieście

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele ciekawych propozycji mieszkań, domów, działek, lokali użytkowych, obiektów komercyjncy, gruntów i terenów inwestycyjnych zlokalizowanych w dzielnicy Śródmieście.

Mieszkania na sprzedaż Śródmieście
Mieszkania na wynajem Śródmieście
Domy na sprzedaż Śródmieście
Domy na wynajem Śródmieście
Działki i tereny na sprzedaż Śródmieście
Obiekty i lokale komercyjne Śródmieście

Dlaczego warto współpracować z naszą agencją przy sprzedaży lub najmie mieszkań, domów, działek na Śródmieściu?


Zespół Białe Lwy to kilkudziesięciu agentów nieruchomości działający w różnych regionach mazowsza a także w całej Polsce. Są wśród nich specjaliści z obszaru Śródmieścia. Zapraszamy do kontaktu z naszą agencją nieruchomości, abyśmy mogli przedstawić Państwu indywidualną ofertę z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.


• Jeśli sprzedajesz nieruchomość w ramach naszej współpracy możemy zaproponować kompleksowe podejście do obsługi sprzedaży: analizę rynku, rekomendację ceny ofertowej. analizę stanu prawnego nieruchomości i rekomendacje dotyczące przygotowania nieruchomości do sprzedaży od strony dokumentów a następnie profesjonalną sesję fotograficzną, zdjęcia wnętrz a także z drona, poprzedzone przygotowaniem wnętrza do zdjęć lub do prezentacji (home staging, decluttering), promocję oferty nieruchomości w systemie wymiany ofert między biurami (MLS), promocję nieruchomości na portalach ogłoszeniowych, w mediach społęcznościowych, organizację dnia otwartego, preznetowanie nieruchomości zainteresowanym kupującym, współpracę z innymi agencjami i agentami, pomoc w negocjacjach, pomoc w przygotowaniu dokumentów do transakcji, obsługę organizacyjną transakcji oraz wsparcie przy przekazaniu w nowe ręce. W czasie współpracy wykonujemy szereg czynności ale też świadczymy usługi doradcze. Można powiedzieć, że zajmujemy się obsługą transakcji od A do Z. Więcej o współpracy przy sprzedaży mieszkań czy domów znaldziesz tutaj.
• Jeśli kupujesz nieruchomość to przede wszystkim pomożemy doprecyzować Twoje potrzeby i oczekiwania, skontaktujemy z doradcą kredytowym, będziemy dokonywać preselekcji ofert nieruchomości i umawiać prezentacje, doradzimy na każdym etapie wyboru nieruchomości, sprawdzimy dokumenty i pomożemy w przygotowaniu transakcji, a także zadbamy, aby przekazanie kluczy i liczników było bezproblemowe. Więcej o obsłudze zakupu znajdziesz tutaj.
• Jeśli masz nieruchomość do wynajmu (jesteś wynajmującym) lub jeśli poszukujesz nieruchomości do wynajęcia (jesteś najemcą) wiele z powyższych usług również jest dla Ciebie. Zapraszamy do kontaktu, aby ustalić szczegółowy zakres.

Zainteresowany współpracą? Wypełnij powyższy formularz lub skontaktuj się z którymś z naszych Doradców.

Skontaktuj się z nami w sprawie nieruchomości na Śródmieściu

Agencja Nieruchomości Śródmieście - dlaczego warto tam zamieszkać?

Śródmieście - historia i nowoczesność

Śródmieście, centralna dzielnica Warszawy, to miejsce, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością, tworząc dynamiczne centrum miasta. Rozciągające się na obszarze około 15 km2, Śródmieście jest jedną z najbardziej ikonicznych i zróżnicowanych dzielnic, pełną zabytków, kultury i nowoczesnych rozwiązań. Mieszka tu blisko 100 tysięcy osób, a jego ulice tętnią życiem niemal przez całą dobę. Historia Śródmieścia sięga wieków wstecz, zaczynając od zasadniczej zabudowy średniowiecznej Warszawy. Dziś dzielnica ta zachowuje ślady przeszłości, prezentując zabytkowe kamienice, kościoły, oraz Pałac Kultury i Nauki - symbol powojennej odbudowy stolicy. Spacerując po Starym Mieście z jego krętymi uliczkami, czy podziwiając architekturę Placu Zamkowego, można poczuć niepowtarzalny klimat historycznej Warszawy.
Rejony (osiedla) w Śródmieściu:
 • Muranów
 • Nowe Miasto
 • Śródmieście Północne
 • Śródmieście Południowe
 • Solec
 • Ujazdów
 • Stare Miasto

Atrakcje i Domy Kultury

Śródmieście tętni życiem kulturalnym, oferując szeroką gamę atrakcji. Oprócz licznych muzeów, teatrów i galerii sztuki, mieszkańcy i turyści mogą korzystać z wyjątkowych wydarzeń kulturalnych, koncertów, czy festiwali, które odbywają się na ulicach i placach Śródmieścia.

Przykłady atrakcji i miejsc:
 • Muzea: Muzeum Narodowe, Zachęta Narodowa Galeria Sztuki, Muzeum Chopina
 • Teatry: Teatr Wielki, Teatr Dramatyczny, Teatr Polski
 • Plac Teatralny: Pomnik Adama Mickiewicza, Sukiennice Warszawskie, Pałac Branickich

Infrastruktura Komunikacyjna

Jako serce miasta, Śródmieście jest doskonale skomunikowane. Liczne linie metra, autobusy i tramwaje sprawiają, że można łatwo przemieszczać się między różnymi częściami Warszawy. Łącząc także piesze trasy spacerowe, dzielnica ta staje się idealnym miejscem dla tych, którzy cenią mobilność i bliskość wszystkich ważnych punktów miasta.

Edukacja i Biznes

Śródmieście to nie tylko centrum kultury, ale także miejsce edukacyjne i biznesowe. Znajdziemy tu prestiżowe uczelnie wyższe, uczelnie artystyczne, a także biurowce, gdzie gromadzą się przedstawiciele różnych branż i instytucji.

Przykłady miejsc i uczelni:
 • Uniwersytet Warszawski: Wydział Filozofii i Socjologii, Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych
 • Akademia Sztuk Pięknych: Wydział Sztuki Mediów, Wydział Grafiki
 • Biurowce: Warsaw Spire, Rondo 1, Cosmopolitan Twarda 2/4

Rynek Nieruchomości w Śródmieściu


Rynek nieruchomości w Śródmieściu to przede wszystkim zróżnicowane oferty mieszkań, od apartamentów w nowoczesnych budynkach po kamienice w historycznych częściach dzielnicy. Ceny nieruchomości w Śródmieściu są jednymi z najwyższych w Warszawie, co odzwierciedla prestiż i atrakcyjność tej centralnej lokalizacji.

W skrócie, Śródmieście to miejsce, gdzie pulsuje energia miasta, a unikalna mieszanka historii, kultury, i nowoczesności sprawia, że jest to serce Warszawy, które bije nieprzerwanie.


Warszawa Śródmieście Centrum nieruchomości

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.