SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Zobacz, jak sprzedamy Twoją nieruchomość!
 
1. Omawiamy potrzeby i oczekiwania potencjalnego klienta oraz zasady współpracy z doradcą.
 
2. Podpisujemy umowę pośrednictwa. Realizujemy nasze usługi JEDYNIE na podstawie zawartej umowy.
 
3. Oceniamy nieruchomość i analizujemy jej dokumenty. Pozwala nam to uniknąć ewentualnych komplikacji na etapie sprzedaży.
 
4. Przygotowujemy analizę rynku oraz rekomendację ceny ofertowej. Wystawienie nieruchomości w odpowiedniej cenie przyspiesza proces sprzedaży i pozwala uzyskać optymalną kwotę transakcji.
 
5. Dla każdej nieruchomości przygotowujemy odpowiednie portfolio (opis z dokumentacją wizualną) oraz indywidualny plan marketingowy, zapewniający optymalną prezentację oferty na rynku.
 
6. Aktywnie WSPÓŁPRACUJEMY z agentami pracującymi na rzecz klientów poszukujących – zarówno ramach sieci wymiany ofert MLS, jak też poza nią. Dzięki temu docieramy do maksymalnej ilości potencjalnych klientów, a kierowany do nich przekaz jest spójny i zawsze aktualny.
 
7. Osobiście prezentujemy nieruchomości potencjalnym nabywcom i przekazujemy im wszelkie informacje, niezbędne do podjęcia decyzji o zakupie.
 
8. Pomagamy w procesie negocjacji dokładając wszelkich starań, by uzyskać dla naszych klientów jak najlepsze warunki transakcji.
 
9. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami – informujemy o podejmowanych działaniach, przeprowadzanych prezentacjach, zainteresowaniu klientów, złożonych ofertach, itp. Dzięki temu właściciele sprzedawanych przez nas nieruchomości doskonale wiedzą, na jakim etapie procesu aktualnie jesteśmy.
 
10.Pomagamy klientom w dopełnieniu wszelkich formalności niezbędnych do transakcji, towarzyszymy im podczas podpisywania aktu notarialnego, a także pomagamy w przekazaniu nieruchomości nowemu właścicielowi.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje  lub  Zgłoś nieruchomość do sprzedaży lub wynajmu