Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,93 m², położone przy ul. Powsińskiej na warszawskiej Sadybie — jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Mokotowa.
Lokal znajduje się na parterze kameralnego, czteropiętrowego budynku z 1977 roku. Mieszkanie zostało odświeżone w 2025 roku oraz posiada wymienioną instalację elektryczną, dzięki czemu jest gotowe do zamieszkania lub wynajmu bez konieczności przeprowadzania większych prac.
Układ mieszkania:
• ustawny salon
• oddzielna sypialnia
• osobna kuchnia
• łazienka
• przedpokój
Do mieszkania przynależy piwnica zapewniająca dodatkową przestrzeń do przechowywania.
Najważniejsze informacje:
• powierzchnia: 38,93 m²
• 2 pokoje
• parter / 4 piętra
• pełna własność
• ogrzewanie miejskie
• czynsz: ok. 827 zł
• okna plastikowe
• budynek z wielkiej płyty
• mieszkanie dostępne od zaraz
• brak windy
Bezpieczeństwo:
• drzwi i okna antywłamaniowe
• domofon
• monitoring CCTV 24h zamontowany przez wspólnotę
Lokalizacja:
Mieszkanie znajduje się w wyjątkowo zielonej części Sadyby, w pobliżu terenów rekreacyjnych i spacerowych. Okolica jest cicha, spokojna i bardzo dobrze skomunikowana z centrum Warszawy.
W pobliżu znajdują się:
• przystanki autobusowe i tramwajowe
• metro w odległości ok. 1,7 km
• Sadyba Best Mall
• Carrefour Express i liczne sklepy
• restauracje i kawiarnie
• szkoły i przedszkola
• ścieżki rowerowe i spacerowe
• Park Czesława Szczubełka
• Jeziorko Czerniakowskie i Rezerwat Przyrody Jeziorko Czerniakowskie
To idealna propozycja dla:
• singla lub pary
• osób szukających mieszkania wśród zieleni
• inwestora pod wynajem
• osób ceniących spokojną i dobrze skomunikowaną lokalizację
To doskonałe miejsce dla osób, które chcą mieszkać blisko natury, a jednocześnie korzystać z pełnej infrastruktury miejskiej Mokotowa.
650 000,00 PLN (16 696,63 PLN)
Zielona Sadyba | 2 pokoje | piwnica | 39m2
Mieszkanie na sprzedaż,
Warszawa, Powsińska
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Warszawa Mokotów, Powsińska
- Powierzchnia:38,93 m2
- Liczba pokoi: 2
- Rok budowy: 1977
- Piętro: 0 z 4
- Numer oferty: 34964552854
- Cena: 650 000,00 PLN
- Cena za m2: 16 696,63 PLN
Kontakt z agentem: Białe Lwy - Nieruchomości
Białe Lwy - Nieruchomości
Opis nieruchomości
Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji.
Mapa
Kontakt z agentem
Białe Lwy - Nieruchomości