Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w centrum Siemianowic Śląskich z ogrzewaniem miejskim.
Znajduje się ono na siódmym piętrze dziesięciopiętrowego bloku po termomodernizacji przy ul. Kom. Paryskiej.
Podstawowe informacje:
• powierzchnia: 34,62 m2 - do mieszkania przynależy dodatkowy przedpokój o pow. ok. 5 m2 - nie wliczony w metraż mieszkania
• piętro: 7 z 10
• 2 windy
• 2 pokoje, kuchnia, łazienka
• balkon
• piwnica
• ogrzewanie miejskie
• ciepła woda z sieci miejskiej
• czynsz: 410 zł.
Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu
Stan techniczny: do remontu
Lokalizacja:
Mieszkanie znajduje się blisko centrum miasta, co gwarantuje szybki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej oraz doskonały dojazd do Katowic (ok. 10 minut samochodem pod Spodek).
W najbliższym sąsiedztwie dostępne są sklepy spożywcze (m.in. Lidl, Biedronka), placówki medyczne (Szpital Miejski, Centrum Leczenia Oparzeń, Szpital Nefrolux, apteki) oraz edukacyjne (przedszkola nr 10, 12, 18, szkoły podstawowe i ). Czas wolny można spędzać w pobliskich terenach zielonych, takich jak Park Pszczelnik, Bażantarnia, Pole golfowe, Park Dinozaurów czy ROD "Pokój".
Dla kogo:
• Dla pracujących w Katowicach - szybki i wygodny dojazd do centrum aglomeracji.
• Dla singla lub pary - metraż i układ pomieszczeń zapewniają wygodne warunki do codziennego funkcjonowania.
• Dla inwestora - lokalizacja blisko ważnych punktów usługowych i odległość do Katowic powodują zainteresowanie najemców tym miejscem
Zadzwoń i umów się na prezentację.
*Rzut przedstawia orientacyjny ukÅ‚ad pomieszczeÅ„ i ma charakter poglÄ…dowy, a podane wymiary mogÄ… odbiegać od faktycznychÂ
197 000,00 PLN (5 690,35 PLN)
Siemianowice ÅšlÄ…skie, Komuny Paryskiej
Mieszkanie na sprzedaż,
Siemianowice ÅšlÄ…skie, Komuny Paryskiej
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Siemianowice ÅšlÄ…skie, Komuny Paryskiej
- Powierzchnia:34,62 m2
- Liczba pokoi: 2
- Rok budowy: 1968
- Piętro: 7 z 10
- Numer oferty: 34964553143
- Cena: 197 000,00 PLN
- Cena za m2: 5 690,35 PLN