Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 21,64 m² położona na 8. piętrze w 9-piętrowym budynku z lat 60. na pograniczu Jeżyc i Ogrodów - w jednej z najbardziej klimatycznych i najlepiej skomunikowanych części Poznania.
To miejsce dla osób, które chcą korzystać z miejskiego stylu życia, a jednocześnie cenią spokój i zieleń. W kilka minut można dotrzeć do licznych restauracji, kawiarni i punktów usługowych, z których słyną Jeżyce - kuchnia z całego świata znajduje się dosłownie tuż za rogiem. Jednocześnie spacer nad Jezioro Rusałka zajmuje zaledwie chwilę.
Mieszkanie znajduje się wysoko, dzięki czemu z okna rozpościera się szeroki widok na panoramę miasta oraz otwartą przestrzeń. Ekspozycja wschodnia zapewnia dużo naturalnego światła o poranku, a latem mieszkanie pozostaje komfortowe i nie nagrzewa się nadmiernie.
UKŁAD:
ustawny pokój dzienny z miejscem na łóżko, stół i strefę do pracy,
otwarty aneks kuchenny,
łazienka z wanną,
przedpokój.
STANDARD:
Lokal jest schludny i zadbany, nadaje się do zamieszkania od razu, jednocześnie pozostawiając duże możliwości własnej aranżacji i podniesienia standardu według własnego gustu. To świetna baza zarówno pod wygodne mieszkanie dla singla lub studenta, jak i inwestycję na wynajem.
domofon,
spokojne położenie z dala od głównej ulicy.
STAN PRAWNY: LOKAL MIESZKALNY, spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z księgą wieczystą,
DODATKOWE INFORMACJE:
czynsz ok. 400 zł (zawiera m.in. ogrzewanie i wodę),
mieszkanie dostępne od zaraz,
cena: 299 000 zł.
299 000,00 PLN (13 932,90 PLN)
Poznań, Wawrzyńca Engeströma
Mieszkanie na sprzedaż,
Poznań, Wawrzyńca Engeströma
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Poznań, Wawrzyńca Engeströma
- Powierzchnia:21,46 m2
- Liczba pokoi: 1
- Rok budowy: 1968
- Piętro: 8 z 9
- Numer oferty: 34964552676
- Cena: 299 000,00 PLN
- Cena za m2: 13 932,90 PLN