Kawalerka po remoncie | klimatyczna kamienica | Poznań - Zawady, ul. Krótka
Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 34,7 m², położona w klimatycznej, kameralnej kamienicy z 1920 roku w spokojnej części dzielnicy Zawady. Mieszkanie jest po remoncie, zadbane i gotowe do wprowadzenia - idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.
Mieszkanie
powierzchnia: 34,7 m²
jasna, ustawna kawalerka
ekspozycja okien: południowy-zachód oraz zachód - dużo naturalnego światła
mieszkanie po remoncie, w bardzo dobrym stanie
funkcjonalny układ z wydzieloną strefą sypialnianą
ogrzewanie gazowe
forma własności - pełna własność
Budynek
kameralna kamienica z 1920 roku
spokojne sąsiedztwo
niska zabudowa w okolicy
Wewnętrzne podwórze z zieloną trawą oraz zewnętrznymi komórkami lokatorskimi
Koszty
czynsz: ok. 450 zł (niski jak na standard i lokalizację)
Parking
brak przypisanego miejsca parkingowego
duży atut: brak strefy płatnego parkowania - swobodne parkowanie w okolicy
Lokalizacja - Zawady
Nieruchomość znajduje się w rozwijającej się części Poznań, która łączy bliskość centrum z kameralnym charakterem.
W najbliższej okolicy:
Cukiernia VATSAK - 250m Żabka 350m Lidl - 450m
Cukiernia "Pod Strzechą" - 500m
ALDI - 750m
Ponadto w promieniu kilku minut pieszo znajdziemy liczne punkty pierwszej potrzeby takie jak apteka, przychodnia, bistro.
Komunikacja
Przystanek Rynek Wschodni - 270m
Linia autobusowa nr. 173, 185
Linia autobusowa nocna nr. 217, 227
Przystanek Smolna - 500m
Linia autobusowa nr. 178, 183
Linia autobusowa nocna nr. 252
Dworzec kolejowy Poznań Wschód - 650m
Dla kogo?
idealne dla singla lub pary
świetna opcja inwestycyjna (wynajem)
dla osób ceniących klimat kamienic i dobrą lokalizację
Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację.
To mieszkanie może być świetnym wyborem zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja.
*Informacja dla biur - współpracuję przy każdej ofercie!
399 000,00 PLN (11 498,56 PLN)
Świetna kawalerka na Zawadach! TOP!!!
Mieszkanie na sprzedaż,
Poznań, Krótka
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Poznań Zawady, Krótka
- Powierzchnia:34,70 m2
- Liczba pokoi: 1
- Rok budowy: 1920
- Piętro: 2 z 3
- Numer oferty: 34964551415
- Cena: 399 000,00 PLN
- Cena za m2: 11 498,56 PLN