Polecam na sprzedaż mieszkanie - kawalerkę o pow. 29,73 m2 na I piętrze
w bloku z windą na Osiedlu Bohaterów II Wojny Światowej w Poznaniu,
w spokojnej okolicy, wśród zadbanej zieleni, zaraz przy ładnym parku.
Bardzo dobra lokalizacja - blisko do centrum Poznania, pełna infrastruktura.
Zaledwie kilka minut pieszo są przystanki tramwajowe i autobusowe.
W pobliżu znajduje się szkoła, przedszkole, żłobek, przychodnia lekarska, kościół,
blisko sklepy, usługi, rynek warzywny, apteka, piekarnia, parking strzeżony, Selgros itd.
Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń:
duży pokój: 20 m2,
kuchnia: 4,7 m2,
łazienka: 2,5 m2,
korytarz: 2,5 m2,
Suma: 29,73 m2
Do mieszkania przynależy piwnica.
Jest możliwość własnej aranżacji mieszkania wg własnego gustu.
Miedzy kuchnią i salonem jest ścianka działowa.
W pokoju jest wielka, głęboka na ok. 1m szafa typu komandor jak garderoba.
Okna są PCV, centralne ogrzewanie i ciepła woda z ciepłowni miejskiej.
Mieszkanie jest ciche, nie słychać żadnych hałasów.
jest Internet światłowodowy oraz kablówka.
Blok jest po termomodernizacji.
Zarządzaniem zajmuje się Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Młodych w Poznaniu.
Świadectwo charakterystyki energetycznej jest w trakcie załatwiania.
Cena mieszkania: 329.900 zł.
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
329 900,00 PLN (11 096,54 PLN)
Kawalerka 30 m2, piętro 1, winda, piwnica, Rataje
Mieszkanie na sprzedaż,
Poznań, Bohaterów II Wojny Światowej
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Poznań Rataje, Bohaterów II Wojny Światowej
- Powierzchnia:29,73 m2
- Liczba pokoi: 1
- Piętro: 1 z 10
- Numer oferty: 34964553370
- Cena: 329 900,00 PLN
- Cena za m2: 11 096,54 PLN