ELEGANCKI APARTAMENT W INWESTYCJI POCZĄTEK PIĄTKOWO - GOTOWY DO ZAMIESZKANIA
Nowoczesne 3 pokoje | Wysokość 2,72 m | Design: kaszmir i dąb | Inwestycja ROBYG | Poznań, ul. Wojciechowskiego
Szukasz przestrzeni, która łączy nowoczesny design z funkcjonalnością, a przy tym jest gotowa do wprowadzenia od zaraz? Ten apartament o powierzchni 58,93 m² to propozycja dla wymagającego klienta, który ceni jakość i chce uniknąć uciążliwego procesu remontowego.
******
Wnętrze zostało zaprojektowane w spójnej, kojącej stylistyce łączącej odcienie kaszmiru, bieli i naturalnego dębu. Dzięki ponadstandardowej wysokości pomieszczeń (2,72 m) oraz dużym przeszkleniom, apartament jest wyjątkowo jasny i przestronny.
Lokalizacja w prestiżowej inwestycji Początek Piątkowo przy ul. Wojciechowskiego zapewnia nie tylko wysoki standard wykończenia części wspólnych, ale i dostęp do prywatnej strefy fitness oraz eleganckiego lobby. Kupując tę nieruchomość, zyskujesz również finansowo - zakup jest zwolniony z podatku PCC (2%).
ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:
Apartament został zaprojektowany z wyraźnym podziałem na strefy:
* Strefa dzienna: przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na słoneczny balkon.
* Strefa prywatna: dwie ustawne sypialnie do indywidualnej aranżacji (idealne na sypialnię główną i gabinet lub pokój dziecięcy).
* Łazienka: nowoczesna przestrzeń z prysznicem typu walk-in i wysokiej klasy armaturą.
* Komunikacja: reprezentacyjny korytarz z zabudową stolarską na wymiar.
STANDARD I WYPOSAŻENIE:
Mieszkanie wykończono przy użyciu starannie dobranych materiałów:
* Kuchnia: zabudowa na wymiar, fronty antyfinger, pełne AGD, ryflowane płytki i oświetlenie LED.
* Salon: wygodna sofa, meble w kolorze bielonego dębu, stół jadalniany z krzesłami.
* Udogodnienia: wysokiej jakości zabudowa stolarska w korytarzu (pojemna szafa, siedzisko).
UDOGODNIENIA OSIEDLA:
* Prywatna siłownia wyłącznie dla mieszkańców.
* Nowoczesny budynek z 2025 roku z windą, monitoringiem i ochroną.
* Eleganckie lobby oraz estetyczne tereny zielone z placami zabaw.
* Infrastruktura dla rowerzystów (wózkarnia/rowerownia).
INFORMACJE DODATKOWE:
Cena: 989 000 zł (0% PCC).
Garaż: do mieszkania przynależy miejsce postojowe w hali garażowej.
Lokalizacja: Poznań, Piątkowo, ul. Wojciechowskiego - doskonała komunikacja i pełna infrastruktura.
Zapraszam na prezentację tego wyjątkowego wnętrza!
989 000,00 PLN (16 762,71 PLN)
Bez podatku PCC | Nowoczesne 3 pokoje
Mieszkanie na sprzedaż,
Poznań, Zygmunta Wojciechowskiego
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Poznań Piątkowo, Zygmunta Wojciechowskiego
- Powierzchnia:59 m2
- Liczba pokoi: 3
- Rok budowy: 2026
- Piętro: 2 z 5
- Numer oferty: 34964552808
- Cena: 989 000,00 PLN
- Cena za m2: 16 762,71 PLN