Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 49,97 m², położone na 4. piętrze w czteropiętrowym budynku z cegły przy ulicy Narutowicza w Łodzi. To idealna propozycja dla osób ceniących bliskość centrum i wygodę miejskiego życia.
Lokalizacja:
Mieszkanie znajduje się w sercu Śródmieścia, zaledwie 4,2 km od centrum Łodzi.
W okolicy dostępne są liczne udogodnienia, takie jak restauracje, szkoły, apteki, sklepy oraz uczelnie.
Doskonała komunikacja miejska autobusy i tramwaje pozwoli Ci szybko i wygodnie dotrzeć do każdego punktu miasta.
Opis mieszkania:
Przestronne, rozkładowe mieszkanie z trzema pokojami, z oknami wychodzącymi na północ i południe, co zapewnia dobre doświetlenie wnętrz przez cały dzień. Wysokość pomieszczeń wynosi 250 cm, co dodatkowo podkreśla poczucie przestrzeni. Podłogi wyłożone są panelami, a okna PCV gwarantują dobrą izolację termiczną i akustyczną.
Widna kuchnia wyposażona jest w meble w zabudowie, co ułatwia organizację i przechowywanie. Łazienka z wanną, umywalką i WC zapewnia komfort codziennego użytkowania. Do mieszkania przynależy klasyczny balkon, idealny na poranną kawę lub wieczorny relaks.
Udogodnienia i bezpieczeństwo
Mieszkanie posiada antywłamaniowe drzwi wejściowe oraz dostęp do internetu i telewizji kablowej. Budynek jest częściowo ogrodzony, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa mieszkańców. W domu znajduje się domofon, a mieszkanie korzysta z miejskiego ogrzewania oraz ciepłej wody.
Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica, która zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania.
Atuty nieruchomości:
Lokal stanowi odrębną własność. Stan mieszkania dobry. Budynek z cegły z 1965 roku. Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze, co gwarantuje ciszę i widok na park oraz podwórko. Mimo lokalizacji przy ruchliwej ulicy, wnętrza są ciche i przytulne.
Zapraszamy do kontaktu
Nie przegap okazji, aby zamieszkać w wygodnej lokalizacji z pełną infrastrukturą miejską. Zadzwoń już dziś, aby umówić się na oglądanie i poznać wszystkie zalety tego mieszkania!
Podane wymiary pomieszczeń mogą różnić się nieznacznie od rzeczywistych.
455 000,00 PLN (9 105,46 PLN)
3-pokojowe mieszkanie w centrum Łodzi
Mieszkanie na sprzedaż,
Łódź, Prezydenta Gabriela Narutowicza
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Łódź Śródmieście, Prezydenta Gabriela Narutowicza
- Powierzchnia:49,97 m2
- Liczba pokoi: 3
- Rok budowy: 1965
- Piętro: 4 z 4
- Numer oferty: 34964551871
- Cena: 455 000,00 PLN
- Cena za m2: 9 105,46 PLN