Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w Kościanie z balkonem - świetna lokalizacja!
Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o bardzo dobrym układzie, położone w spokojnej i zielonej części Kościana.
Mieszkanie składa się z:
• 3 niezależnych pokoi
• jasnej kuchni z oknem
• łazienki
• osobnego WC
• przedpokoju
• balkonu
Do mieszkania przynależy również piwnica
Atuty mieszkania:
• Dwa pokoje usytuowane od strony południowej - bardzo dobrze doświetlone, z widokiem na pięknie zagospodarowaną zieleń osiedlową
• Balkon - idealny do odpoczynku
• Okna plastikowe wyposażone w rolety zewnętrzne
• Ogrzewanie miejskie
• Funkcjonalny rozkład pomieszczeń
Opłaty:
• Czynsz: około 650 zł
Mieszkanie idealne zarówno dla rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajem. Spokojna okolica, dużo zieleni oraz dogodny dostęp do infrastruktury miejskiej.
Zapraszam do kontaktu i na prezentację!
330 000,00 PLN (6 297,71 PLN)
3 pokoje na Jagiellońskim
Mieszkanie na sprzedaż,
Kościan
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Kościan
- Powierzchnia:52,40 m2
- Liczba pokoi: 3
- Rok budowy: 1980
- Piętro: 3 z 4
- Numer oferty: 34964551604
- Cena: 330 000,00 PLN
- Cena za m2: 6 297,71 PLN