Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 25,5 m², zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie natury, szlaków górskich oraz stoku narciarskiego. Gotowe do wprowadzenia od zaraz!
Najważniejsze atuty mieszkania:
- Idealny układ: Mimo kompaktowego metrażu, przestrzeń została świetnie zaprojektowana – znajdziesz tu przytulny aneks kuchenny oraz wydzieloną, prywatną strefę sypialnianą.
- Klimatyczny piecyk typu "koza": Absolutny hit tego wnętrza! Po całym dniu na stoku lub górskim szlaku nic nie zastąpi ciepła i klimatu prawdziwego ognia. Idealne i ekonomiczne rozwiązanie na zimowe wieczory.
- Łazienka z prysznicem: Funkcjonalna, zadbana i w pełni gotowa do użytku.
- Pełne wyposażenie: Nie tracisz czasu ani pieniędzy na remonty i meblowanie. Kupujesz, odbierasz klucze i mieszkasz (lub od razu wynajmujesz!).
Boguszów-Gorce to, malownicza kraina u podnóża gór. Mieszkanie znajduje się CHWILĘ od stoku narciarskiego, co czyni je idealną bazą dla miłośników białego szaleństwa, rowerzystów górskich (MTB) oraz pasjonatów trekkingu.
Doskonała cena: 117 000 zł
To niesamowity stosunek jakości i lokalizacji do ceny! Za niewielkie pieniądze zyskujesz nieruchomość z ogromnym potencjałem.
Nie czekaj, aż ktoś Cię ubiegnie! Zadzwoń i umów się na prezentację. Taka perełka w tej cenie nie będzie długo czekać na nowego właściciela.
Zapraszam do kontaktu i obejrzenia mieszkania!