Oferujemy do sprzedaży murowany jednopiętrowy budynek do zagospodarowania na halę/magazyn o powierzchni zabudowy 489 m2 znajdujący się na działce o powierzchni 3200 m2.
Na parterze budynku znajduje się dużą hala z przeznaczeniem na magazyn lub produkcję, duża powierzchnia magazynowa z możliwością przeznaczenia jej na halę produkcyjną. Obecnie przedzielona ścianką o lekkiej konstrukcji na dwa pomieszczenia. Dodatkowo wydzielone pomieszczenie na recepcję - biuro oraz kotłownia.
Na piętrze jest wydzielone mieszkanie oraz przestrzeń do wykorzystania na cele biurowe, socjalne, mieszkaniowe, dodatkowy magazyn lub inne. Do części magazynowej prowadzi osobne wejście . Dodatkowo przestrzeń przygotowana pod wysięgnik z możliwością przenoszenia materiałów z parteru na piętro.
Budynek oznaczony jako produkcyjny, usługowy i gospodarczy dla rolnictwa.
Działka ogrodzona z własnym dojazdem i bramą . Nie posiada MPZP ale w studium ujęta jako tereny działalności gospodarczej, produkcji, usług, skład i magazyny.
Bliski dojazd do obwodnicy oraz centrum miasta jest dodatkowym atutem. Niedaleko znajdują się też inne hale tzw. mała strefa.
1 200 000,00 PLN (2 453,99 PLN)
Gotowy obiekt pod biznes - Zielona Góra /Słone
Hala na sprzedaż,
Słone, Aleja Brzozowa
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Komercyjny
- Lokalizacja: Słone, Aleja Brzozowa
- Powierzchnia:489 m2
- Liczba pokoi: 5
- Rok budowy: 1996
-
Powierzchnia działki:
3 200 m2
- Numer oferty: 34964469292
- Cena: 1 200 000,00 PLN
- Cena za m2: 2 453,99 PLN
Kontakt z agentem: Białe Lwy - Nieruchomości
Białe Lwy - Nieruchomości
Opis nieruchomości
Mapa
Kontakt z agentem
Białe Lwy - Nieruchomości