Oferujemy do sprzedaży atrakcyjnie położoną działkę o powierzchni 1357m2 w miejscowości Lubomyśl k.Żar , województwo lubuskie.
Można również dokupić sąsiednie działki o powierzchniach: 1284m2, 1511m2, 1528m2, wszystkie w kształcie prostokąta..
Wydano warunki zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego.
MEDIA:
prąd, woda - w drodze, przy działce
kanalizacja- szambo we własnym zakresie
Działki położone są w cichej i spokojnej okolicy, blisko lasu.
Odległość do :
Żar - 5,3 km
Żagania - 19 km
Zielonej Góry - 41 km
Zjazd na A2 - 29 km
Granica /przejście w Olszynie/ - 42 km
Oferujemy również pomoc w doborze odpowiedniego kredytu.
203 550,00 PLN (150,00 PLN)
Okolice ŻAR, działka w Lubomyślu 1357m2
Działka (Budowlana) na sprzedaż,
Lubomyśl
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Działka
- Lokalizacja: Lubomyśl
- Powierzchnia:1 357 m2
- Numer oferty: 34964551532
- Cena: 203 550,00 PLN
- Cena za m2: 150,00 PLN