Oferta w przygotowaniu.
Dom na Grunwaldzie - dom wolnostojacy na działce o powierzchni 818 m2.
Trzy lokale - dwa lokale mieszkalne ( pierwsze i drugie piętro) oraz lokal użytkowy (parter i przyziemie)n.
Budynek z 86 roku.
Pater i przyziemie - razem ok. 153 m3, funkcjonował jako cukiernia z sala sprzedaży na parterze i produkcją w przyziemiu.
mieszkanie 1 piętro (remont w 2016 roku), ok. 102 m2, 3 pokoje, kuchnia, łazienka, WC, balkon i taras,
mieszkanie 2 piętro ok. 128 m2, 4 pokoje, garderoba, łazienka, WC, balkon i taras.
Wejścia do lokali z klatki schodowej, dodatkowo osobne wejścia do lokalu użytkowego od frontu i z boku budynku.
Dwa garaże i ok 60 m2 powierzchni do wspólnego korzystania (piwnice/kotłownia/klatka schodowa).
Zdjęcia robocze.
2 590 000,00 PLN (5 149,11 PLN)
Dom 3 - lokalowy na Grunwaldzie
Dom (Wolnostojący) na sprzedaż,
Poznań, Jesienna
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Dom
- Lokalizacja: Poznań Grunwald, Jesienna
- Powierzchnia:503 m2
- Liczba pokoi: 10
- Rok budowy: 1986
- Liczba pięter: 2
-
Powierzchnia działki:
818 m2
- Numer oferty: 34964551869
- Cena: 2 590 000,00 PLN
- Cena za m2: 5 149,11 PLN