Przestronny i przytulny dom wolnostojący na sprzedaż w Pisarzowicach - ul. Perłowa.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, komfortowego domu o powierzchni całkowitej 238 m², położonego na działce o powierzchni 909 m² w spokojnej i zielonej okolicy Pisarzowic. To idealne miejsce dla rodziny, która ceni sobie przestrzeń, prywatność oraz wygodę.
Dom składa się z 6 funkcjonalnych pokoi rozmieszczonych na dwóch piętrach, co daje wiele możliwości aranżacyjnych i komfortowego życia dla całej rodziny. Osobna pralnia, spiżarnia i duży, dwustanowiskowy garaż dodają komfortu codziennego użytkowania.
Przemyślany układ pomieszczeń zapewnia zarówno przestrzeń do codziennego wypoczynku, jak i miejsce do pracy czy spotkań z bliskimi.
Lokalizacja nieruchomości gwarantuje ciszę i spokój, a jednocześnie dogodny dojazd do centrum oraz najważniejszych punktów usługowych i edukacyjnych. Najbliższy przystanek autobusowy w odległości ok. 500m, do stacji PKP z parkingiem dla samochodów i rowerów 2,3 km.
Cena domu to 1.590.000 PLN, co przy powierzchni 238 m² daje atrakcyjną wartość 6.680 PLN za m².
1 590 000,00 PLN (6 680,67 PLN)
Wygodny, przestronny dom dla rodziny.
Dom (Wolnostojący) na sprzedaż,
Pisarzowice, Perłowa
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Dom
- Lokalizacja: Pisarzowice, Perłowa
- Powierzchnia:238 m2
- Liczba pokoi: 6
- Rok budowy: 2019
- Liczba pięter: 2
-
Powierzchnia działki:
909 m2
- Numer oferty: 34964551676
- Cena: 1 590 000,00 PLN
- Cena za m2: 6 680,67 PLN
Kontakt z agentem: Białe Lwy - Nieruchomości
Białe Lwy - Nieruchomości
Opis nieruchomości
Działka całkowicie ogrodzona. W ogrodzie trawnik z automatycznym systemem nawadniania. Podjazd z kostki brukowej.
Mapa
Kontakt z agentem
Białe Lwy - Nieruchomości