Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom parterowy położony w spokojnej i zielonej miejscowości Góra koło Tarnowa Podgórnego. Nieruchomość idealna dla osób ceniących przestrzeń, prywatność oraz szybki dojazd do Poznania.
Dom o powierzchni użytkowej 119,5 m² został funkcjonalnie zaprojektowany i składa się z:
przestronnego, jasnego salonu z wyjściem na taras i widokiem na ogród- 40 m2,
trzech ustawnych sypialni: 11 m2, 13,3 m2, 15,5 m2
osobnej, wygodnej kuchni ze wszystkimi sprzętami AGD- 11,4 m2
łazienki z wanną- 5,2 m2, wc- 2 m2 oraz dodatkowych pomieszczeń gospodarczych:kotłownia z nowym piecem C.O. gazowym oraz zasobnikiem na wodę - 5,3 m2
Budynek usytuowany jest na dużej działce o powierzchni 1115 m², która została zagospodarowana zielenią i licznymi nasadzeniami, tworząc przyjemną przestrzeń do wypoczynku i rekreacji. Ogród daje wiele możliwości aranżacyjnych - zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i miłośników ogrodnictwa.
Dodatkowym atutem jest garaż dwustanowiskowy wolnostojący, zapewniający komfort parkowania i dodatkowe miejsce do przechowywania.
Została tu założona fotowoltaika, co daje w efekcie niskie rachunki za prąd.
Lokalizacja na granicy Tarnowa Podgórnego daje wygodny dostęp do infrastruktury oraz szybki dojazd do Tarnowa Podgórnego i Poznania.
To idealna propozycja dla osób szukających gotowego domu w spokojnej okolicy, z dużą działką i funkcjonalnym układem pomieszczeń.
1 149 000,00 PLN (9 575,00 PLN)
Parterowy dom z pięknym ogrodem
Dom (Wolnostojący) na sprzedaż,
Góra, Poznańska
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Dom
- Lokalizacja: Góra, Poznańska
- Powierzchnia:120 m2
- Liczba pokoi: 4
- Rok budowy: 200
- Liczba pięter: 1
-
Powierzchnia działki:
1 115 m2
- Numer oferty: 34964551615
- Cena: 1 149 000,00 PLN
- Cena za m2: 9 575,00 PLN