Blog nieruchomości

6 kluczowych powodów, dla których warto sprzedawać z doradcą ds. nieruchomości Białe Lwy

  • Data dodania: 29.01.2022
  • Autor wpisu: Agata Stradomska
  • Tagi: agent nieruchomości, pośrednik nieruchomości, białe lwy, nieruchomości, współpraca z agentem, czy warto współpracować z agentem nieruchomości,, sprzedaż mieszkania, sprzedaż domu
Blog nieruchomości
Czy warto korzystać z usług agenta? Oto 6 kluczowych powodów, dla których warto sprzedawać z doradcą ds. nieruchomości Białe Lwy:

Zakwalifikowani kupujący

Jest wiele osób, które będą chciały obejrzeć nieruchomość. Ale tylko część z nich jest gotowa kupować teraz. Nasi doradcy porozmawiają z każdym zainteresowanym nabywcą i ocenią, czy warto angażować czas Twój i Twojej rodziny na indywidualną prezentację czy raczej zaprosić zainteresowanego na “Dzień otwarty”. Dzięki temu oszczędzamy czas sprzedającego i nie marnujemy go dla “oglądaczy”.

Większe bezpieczeństwo

Może się zdarzyć, że pod zainteresowanego zakupem podszyje się przestępca, który będzie chciał sprawdzić sposób przechowywania wartościowych przedmiotów czy system zabezpieczeń. Korzystając z usług doradcy ds. nieruchomości Białe Lwy można mieć pewność że każdy gość oglądający nieruchomość został sprawdzony i agencja ma jego dane. W ten sposób zniechęcają się osoby, które chcą wpaść na “rekonesans” a bezpieczeństwo sprzedającego i jego mienia wzrasta.

Odpowiednia prezentacja

Każdy właściciel z pewnością zna wszystkie zalety domu i okolicy i chętnie podzieli się tym z potencjalnymi nabywcami. Nie zawsze to będzie najlepsze rozwiązanie. Nieraz mniej oznacza więcej. Nasz doradca przed prezentacją zadał nabywcom wiele pytań, zna ich potrzeby i preferencje. Dlatego będzie najbardziej odpowiednią osobą, aby oprowadzić ich po domu i udzielić wszelkich kluczowych dla nich informacji. Jako “osoba trzecia” jest często postrzegana jako obiektywne źródło informacji, podczas gdy sprzedający jest źródłem subiektywnym. Prezentacja nieruchomości przez naszego doradcę przyspiesza sprzedaż.

Marketing nieruchomości

Doradca Białe Lwy korzysta w swojej pracy z wielu różnych kanałów promocji, które dopasuje do danej nieruchomości. Może być to promocja na portalach ogłoszeniowych, w mediach społecznościowych, w systemie współpracy międzyagencyjnej typu MLS, zorganizuje Dzień otwarty, umieści baner lub opublikuje w lokalnym magazynie czy na ulotce. Dodatkowo doradca zadba o przygotowanie nieruchomości do sprzedaży (home staging) i zapewni profesjonalne zdjęcia, rzuty i multimedia. Decydując się na sprzedaż z doradcą ds. nieruchomości Białe Lwy klienci otrzymują najszerszy marketing i promocję nieruchomości.

Właściwa cena

Cena, za którą nieruchomość zostanie wystawiona na sprzedaż determinować będzie szybkość sprzedaży, i finalną cenę jaką zdecyduje się zapłacić nabywca. Jako profesjonaliści mamy dostęp do aktualnych danych o transakcjach i cenach. Nasze doświadczenia i znajomość rynku oraz trendów wykorzystujemy w obsłudze naszych klientów. Decydując się na współpracę przy sprzedaży z doradcą Białe Lwy sprzedający otrzymują analizę rynku i rekomendacje co do właściwej ceny ofertowej wystawionej na sprzedaż nieruchomości.

Proces od A do Z

Proces sprzedaży nieruchomości to szereg czynności, które trzeba wykonać, także kiedy znajdzie się już kupca. Nasz doradca przeprowadzi przez ten proces od początku do końca, pomagając także na etapie negocjacji, finalizacji transakcji, organizacji dokumentów itp. Współpracujemy z doradcami kredytowymi, specjalistami budowlanymi, architektami, geodetami czy notariuszami, aby proces przebiegał płynnie i sprawnie. Pomagamy w sporządzeniu protokołów zdawczo odbiorczych i przekazaniu mieszkania czy domu w nowe ręce.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.