Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie położone w spokojnej części Ząbek, przy ul. Gajowej 42 - bezpośrednio przy lesie, na kameralnym, ogrodzonym osiedlu z kontrolą dostępu. Idealna propozycja dla osób szukających ciszy, zieleni i wygodnego dojazdu do Warszawy.
Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w kameralnym budynku bez windy. Doskonale doświetlone przez większą część dnia, dzięki ekspozycji południowo-wschodniej.
Lokal składa się z:
• przestronnego salonu z wyjściem na balkon o powierzchni ok. 6 m²,
• ustawnej sypialni wyposażonej w duże łóżko oraz pojemną szafę,
• oddzielnej, widnej kuchni z dużym oknem,
• łazienki,
• funkcjonalnego przedpokoju.
Kuchnia wyposażona jest w sprzęty AGD w cenie mieszkania - lodówkę oraz piekarnik z płytą gazową.
Najważniejsze atuty nieruchomości:
• bezpośrednie sąsiedztwo lasu i terenów spacerowych
• cisza i spokój z dala od hałasu
• ogrodzone osiedle z kontrolą dostępu
• przynależne miejsce postojowe
• plac zabaw na osiedlu
• bardzo niski czynsz - jedynie ok. 400 zł,
• całkowite miesięczne koszty utrzymania ok. 700 zł wraz z gazem i prądem (w zależności od zużycia)
• pełna własność z księgą wieczystą - bez hipoteki i obciążeń
• możliwość zakupu na kredyt
• oferujemy pomoc doradcy kredytowego przy uzyskaniu finansowania
Lokalizacja zapewnia wygodne połączenie z Warszawą - szybki dojazd trasą Żołnierską na Pragę Południe oraz Mokotów zajmuje około 15 minut. W pobliżu znajdują się sklepy, poczta, punkty usługowe oraz pełna infrastruktura potrzebna do codziennego życia.
To mieszkanie będzie świetnym wyborem zarówno dla singla, pary, jak i osób ceniących komfort życia blisko natury, bez rezygnacji z dobrej komunikacji z miastem.
Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację mieszkania.
670 000,00 PLN (12 181,82 PLN)
Bardzo jasne i ciche mieszkanie przy lesie
Mieszkanie na sprzedaż,
Ząbki, Gajowa
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Ząbki, Gajowa
- Powierzchnia:55 m2
- Liczba pokoi: 2
- Rok budowy: 2006
- Piętro: 3 z 4
- Numer oferty: 34964553013
- Cena: 670 000,00 PLN
- Cena za m2: 12 181,82 PLN