Czy szukasz atrakcyjnego 2-pokojowego mieszkania dla siebie lub jako inwestycja na wynajem? Czy cisza za oknami, balkon i ogólnodostępna infrastruktura będzie dla Ciebie atutem? Szukasz mieszkania ciepłego zimą, widnego i z wysokimi sufitami, koniecznie w budynku z tradycyjnej, czerwonej cegły? Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiesz twierdząco, śmiało możesz przejść dalej!
W SKRÓCIE:
Rozkładowa powierzchnia prawie 45 mkw, na której znajduje się duży pokój, sypialnia z balkonem, oddzielna, widna kuchnia i łazienka z WC oraz przedpokój z dużą szafą. Ekspozycja okien na południe i zachód sprawie, że mieszkanie jest bardzo widne, nawet w porze jesienno-zimowej. Położone na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku bez windy.
CO WYRÓŻNIA TO MIESZKANIE?
Niewiele jest w Warszawie mieszkań z tak atrakcyjnym rozkładem, w stanie do ewentualnego odnowienia, dla mniej wymagających, do zamieszkania od razu. Bliskość sklepów, przychodni, kawiarni, lodowiska, basenu itp. powoduje, że mieszkanie nadaje się idealnie na start dla singla, pary lub małej rodziny, ale także na wynajem - w odległości kilku minut pieszo znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe.
STAN PRAWNY:
Lokal stanowi odrębną nieruchomość, księga wieczysta nie zawiera obciążeń. Grunt pod budynkiem przekształcono na własność. Z własnością mieszkania wiąże się prawo do korzystania z piwnicy.
ZAPROSZENIE:
Zapraszam Cię w najbliższym czasie na prezentację tego mieszkania, zanim zniknie z oferty!
599 900,00 PLN (13 480,90 PLN)
2-pokojowe, balkon, cegła, wysokie, widne, ciepłe!
Mieszkanie na sprzedaż,
Warszawa, Wybrańska
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Warszawa Targówek Bródno, Wybrańska
- Powierzchnia:44,50 m2
- Liczba pokoi: 2
- Rok budowy: 1961
- Piętro: 2 z 4
- Numer oferty: 34964538969
- Cena: 599 900,00 PLN
- Cena za m2: 13 480,90 PLN
Kontakt z agentem: Białe Lwy - Nieruchomości
Białe Lwy - Nieruchomości
Opis nieruchomości
Mapa
Kontakt z agentem
Białe Lwy - Nieruchomości