640 000,00 PLN (21 880,34 PLN)

Klimatyczne mieszkanie w budynku dawnej fabryki

Mieszkanie na sprzedaż,
Warszawa, Kawęczyńska

Kontakt z agentem: Białe Lwy - Nieruchomości
Białe Lwy - Nieruchomości
Opis nieruchomości

LOFT w zrewitalizowanym i rozbudowanym budynku pofabrycznym.
Dodatkowo antresola z funkcją spania.
Ceglana ściana we wnętrzu.

Wnętrza zaprojektowane przez architekta wnętrz z dbałością o funkcjonalność i maksymalne wykorzystanie każdego fragmentu przestrzeni. Dobór materiałów i kolorystyka tworzą przytulna i spójną całość. To się czuje od razu po przekroczeniu rogu mieszkania.
Lokal kompletnie umeblowany i wyposażony w sprzęty AGD. Możesz wejść i od razu zamieszkać lub zainwestować i czerpać zyski z wynajmu.

Mieszkanie bardzo ciche.
Świetna komunikacja publiczna. Najbliższy przystanek tramwajowy 10m od wejścia do budynku.

Powierzchnia 29,25m2 to powierzchnia jedynie dolnego poziomu. Powierzchnia na antresoli (miejsce do spania) jest bonusem i nie jest zaliczana do powierzchni użytkowej mieszkania.

Miejsce postojowe w garażu podziemnym płatne dodatkowo 65000zł. Zakup nie jest obowiązkowy.

Zapraszam na prezentację :)
Dzwoń już teraz!

Mapa
Kontakt z agentem

Białe Lwy - Nieruchomości

Białe Lwy - Nieruchomości
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.