739 000,00 PLN (11 996,75 PLN)

Odrębna własność Doskonała inwestycja Balkon

Mieszkanie na sprzedaż,
Warszawa, Kazimierza Wyki

Kontakt z agentem: Białe Lwy - Nieruchomości
Białe Lwy - Nieruchomości
Opis nieruchomości

Trzypokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie położone na pierwszym piętrze dziesięciopiętrowego budynku z windą z 1979 roku przy ul. Wyki 15.

SZCZEGÓŁY:
Nieruchomość o powierzchni 61,60 m² składa się z następujących pomieszczeń:
- salon – 19,7 m² (z wyjściem na loggię 3,5 m²),
- kuchnia - 6,3 m²,
- pokój - 9 m²,
- pokój - 11,2 m²,
- łazienka - 2,65 m²,
- toaleta - 1,7 m²,
- korytarz - 11,65 m².

Mieszkanie jest dwustronne i dobrze doświetlone, z funkcjonalnym układem. Każde pomieszczenie ma niezależne wejście z korytarza. Lokal wymaga remontu, co daje przyszłym właścicielom szerokie możliwości aranżacyjne i dopasowanie wnętrza do własnych potrzeb.

Mieszkanie doskonale sprawdzi się jako inwestycja na wynajem, możliwość zrobienia do 5 pokoi (salon można podzielić na 2 pokoje, a kuchnię przenieść do przedpokoju).

Budynek z wielkiej płyty, zarządzany przez spółdzielnię mieszkaniową, czynsz wynosi ok. 900 zł. Ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej. Mieszkanie dwustronne, okna skierowane na południe (salon) i północ (kuchnia i pokoje). Wysokość pomieszczeń wynosi ok. 250 cm.

Stan prawny: odrębna własność z księgą wieczystą, możliwość zakupu na kredyt. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 1,70 m2.

LOKALIZACJA:
Mieszkanie położone jest w zielonej części Bemowa, tuż obok Parku Górczewska – idealnego miejsca na spacery, rekreację i rodzinne aktywności. W parku znajdziemy place zabaw, amfiteatr, tężnię solankową oraz wybieg dla psów, a w nieco dalszej odległości dostępny jest także Las Bemowski.

W okolicy nie brakuje infrastruktury niezbędnej na co dzień – w promieniu kilku minut znajdują się liczne sklepy (m.in. Biedronka, Lidl, Kaufland, Stokrotka, Hala Wola czy Centrum Handlowe Lazurowa), punkty usługowe, piekarnie, apteki oraz placówki medyczne. Dla rodzin z dziećmi dużym atutem jest bliskość szkół, przedszkoli i żłobków, a na samym osiedlu mieści się plac zabaw.

Komunikacja miejska zapewnia szybki i wygodny dojazd do centrum oraz innych dzielnic Warszawy – 3 minuty pieszo od budynku znajduje się przystanek autobusowy, a 15 minut pieszo tramwajowy. Do stacji Metra Bemowo można dotrzeć w ok. 20 minut spacerem lub 10 minut autobusem. W przyszłości dodatkowym udogodnieniem będzie planowana stacja Metra Chrzanów, oddalona zaledwie o ok. 900 m.

Okolica jest cicha, spokojna i pełna zieleni, co sprawia, że to doskonałe miejsce zarówno dla rodzin z dziećmi, osób starszych, jak i wszystkich, którzy cenią sobie komfort życia w mieście połączony z bliskością natury.

Mapa
Kontakt z agentem

Białe Lwy - Nieruchomości

Białe Lwy - Nieruchomości
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.