729 000,00 PLN (9 681,27 PLN)

Poznań, Rybaki

Mieszkanie na sprzedaż,
Poznań, Rybaki

Kontakt z agentem: Białe Lwy - Nieruchomości
Białe Lwy - Nieruchomości
Opis nieruchomości

Szanowni klienci.
Serdecznie zapraszam Państwa do Poznania na ul. Rybaki.

Fajna lokalizacja - od str. ul. Krakowskiej. Bliziutko do Browaru, Półwiejskiej, Starego Rynku i wszystkich nadwarciańskich atrakcji.
Dlatego idealne tak na potrzeby własne jak i zakup inwestycyjny pod wynajem (mieszkanie, biuro czy kancelarię)
Ładne, zapraszające wejście.

Znajdziecie tutaj, położone na wysokim parterze/I piętrze, pięknej, zadbanej kamienicy, dwupokojowe mieszkanie z kuchnią, korytarzem i łazienką,
Wysokie, (h-3.20m) przestronne i jasne.
Pokoje mają metraże;
☝️21,2 m2
☝️21,5 m2.
Kuchnia ☝️10,6 m2,
łazienka ☝️ 4,8 m2,
korytarze dwa
- pierwszy ☝️6,3 m2,
- drugi ☝️3,2 m2.

Układ wschód-zachód.
Ściany gipsowane i malowana, na podłodze panele.
Okna nowe drewniane, kamienica po remoncie, nowe przyłącza mediów, dach po remoncie, kilka lat wstecz zostały wymienione drzwi wejściowe do wszystkich mieszkań.

Opłaty do wspólnoty mieszkaniowej ok 300 zł + gaz (ogrzewanie gazowe) + prąd

Serdecznie zapraszam na prezentację.
Pozostaję do Państwa dyspozycji.

Mapa
Kontakt z agentem

Białe Lwy - Nieruchomości

Białe Lwy - Nieruchomości
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.