Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie, położone na 2. piętrze w 3‑piętrowym bloku przy ul. Dworcowej 23 w Olsztynie.
Lokalizacja
Budynek znajduje się w dzielnicy Pojezierze. W okolicy dostępna jest pełna infrastruktura handlowo‑usługowa: sklepy spożywcze, apteka, szkoła, przedszkole, przychodnia i punkty gastronomiczne. Bliskość dworca oraz przystanków autobusowych i tramwajowych zapewnia doskonałą komunikację z resztą Olsztyna. W sąsiedztwie znajdują się także tereny rekreacyjne i liczne ścieżki spacerowe.
Budynek
3-piętrowy budynek z lat 60 zarządzany przez Wspólnotę mieszkaniową "Mój dom". Odnowiona elewacja, zadbane klatki.
Mieszkanie
Mieszkanie o powierzchni 38,1 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki. Istnieje możliwość wydzielenia dodatkowego pokoju. Lokal po generalnym remoncie, niezamieszkały od remontu. Remont obejmował między innymi: wymianę drzwi, nowa instalacja elektryczna, instalacja wodno-kanalizacyjna, łazienka, podłogi. Mieszkanie umeblowane. Ogrzewanie i woda miejskie.
Opłaty/Stan prawny/Dostępność
Pełna własność z KW.
Czynsz wynosi ok. 365 zł miesięcznie.
Lokal dostępny od zaraz.
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.
349 000,00 PLN (9 160,10 PLN)
Dworcowa 38,1 m2, po remoncie, 2 piętro
Mieszkanie na sprzedaż,
Olsztyn, Dworcowa
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Olsztyn Pojezierze, Dworcowa
- Powierzchnia:38,10 m2
- Liczba pokoi: 1
- Rok budowy: 1960
- Piętro: 2 z 3
- Numer oferty: 34964549567
- Cena: 349 000,00 PLN
- Cena za m2: 9 160,10 PLN
Kontakt z agentem: Białe Lwy - Nieruchomości
Białe Lwy - Nieruchomości
Opis nieruchomości
Mapa
Kontakt z agentem
Białe Lwy - Nieruchomości