466 000 PLN (7 505 PLN / m2)

Rozkładowe M4 przy dworcu Łódź Widzew

Mieszkanie na sprzedaż,
Łódź, Juliusza Jurczyńskiego

Kontakt z agentem: Białe Lwy - Nieruchomości
Białe Lwy - Nieruchomości
Opis nieruchomości

Trzypokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze w niskim bloku przy dworcu Łódź Widzew.

Mieszkanie w stanie do odświeżenia/ częściowego remontu. Dużym atutem będzie już miedziana instalacja elektryczna, co pozwoli uniknąć kłucia ścian.

Mieszkanie składa się z :


  • pokoju dziennego z wyjściem na duży balkon,

  • sypialni,

  • pokoju,

  • łazienki,

  • osobnej toalety,

  • sporej kuchni,

  • garderoby/pom.gospodarczego

  • przedpokoju.


Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica.

Niewątpliwym atutem oferty jest jej lokalizacja. Bezpośrednie sąsiedztwo Dworca Łódź Widzew zapewni nam bezproblemowy dojazd do centrum Łodzi ale i do innych miast, co szczególnie docenią np. Ci pracujący i dojeżdżający do Warszawy.
Ponadto osiedle charakteryzuje się bardzo dobrym zapleczem handlowo-usługowym, obiektami edukacyjnymi oraz medycznymi na wyciągnięcie ręki, przez co mieszka się tutaj bardzo wygodnie.

Mapa
Kontakt z agentem

Białe Lwy - Nieruchomości

Białe Lwy - Nieruchomości
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.