Lokal usługowy na sprzedaż - Łódź, ul. 6 Sierpnia / Żeromskiego
140,45 m² | Idealny pod biuro, gastronomię lub handel
Szukasz przestrzeni na biznes w doskonałej lokalizacji?
Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy w nowoczesnym apartamentowcu, usytuowany przy ruchliwej ulicy 6 Sierpnia - w sąsiedztwie ul. Żeromskiego, w centrum Łodzi.
Powierzchnia: 140,45 m²
Wnętrze w stanie deweloperskim, co pozwala na pełną dowolność aranżacji zgodnie z potrzebami Twojego biznesu.
Obecny układ:
- przestronna sala główna
- toaleta
Media:
- prąd
- woda
- ogrzewanie miejskie
Dodatkowo istnieje możliwość wynajęcia miejsc parkingowych w garażu podziemnym - udogodnienie dla klientów i pracowników.
Lokalizacja, która pracuje na Twój sukces:
- intensywny ruch pieszy i samochodowy
- nowoczesna zabudowa mieszkaniowa
- w pobliżu liczne biura, sklepy, punkty usługowe i gastronomiczne
- świetna komunikacja miejska
Cena sprzedaży: 1 081 465 zł netto
Zainwestuj w lokal w strategicznym punkcie miasta, idealnym pod biuro, restaurację, kawiarnię, salon usługowy lub showroom.
Możliwość długofalowego rozwoju działalności w miejscu o dużym potencjale!
Skontaktuj się z nami, by poznać więcej szczegółów lub umówić się na prezentację lokalu.
UWAGA: Opis oferty zawarty w ofercie i na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.