3 749 000 PLN (2 999 PLN / m2)

Obiekt Hotelowy, trasa S1, idealny pod działalność

Hotel/Pensjonat na sprzedaż,
Jastrzębie-Zdrój, Wodzisławska

Kontakt z agentem: Białe Lwy - Nieruchomości
Białe Lwy - Nieruchomości
Opis nieruchomości

Na sprzedaż obiekt hotelowy o powierzchni użytkowej 1250m2 położony na 3 działkach o łącznej powierzchni 3521 m2, 2 kilometry od trasy S1 w Jastrzębiu Zdroju (obecnie aktywnie działająca trasa do Włoch oraz Chorwacji).

Nieruchomość posiada obecnie 36 miejsc noclegowych, 18 pokoi, zaplecze gastronomiczne, salę bankietową na 120 osób oraz mniejszą salę konferencyjną na 20 osób.
Przed budynkiem znajduje się duży parking oraz 3 garaże wolnostojące.

Dobudowana część restauracyjna w obiekcie umożliwia organizację eventów oraz konferencji, a zapotrzebowanie jest duże ze względu na małą ilość obiektów w okolicy (drugi obiekt aktualnie działający ma zarezerowane terminy do 2027 roku, a obłożenie powyżej 90% r.r.) natomiast 20 kilometrów do, prężnie rozwijających się biznesowo, Żor może stanowić idealną opcję na obłożenie sal pod kątem szkoleniowym i konferencyjnym w dni robocze. 

Niewątpliwym atutem położenia nieruchomości są również stawy rekreacyjne, które właśnie dostały akredytację do dotacji i odbędzie się modernizacja stawów do których przylega obiekt, co spowoduje realny wzrost wartości obiektu. 

Możliwość prowadzenia również innych rodzajów działalności gospodarczej takich jak dom spokojnej starości, obiekt rehabilitacyjno-sportowy i wiele innych.

Idealny obiekt na duży stabilny dochód. 

Zadzwoń i dowiedz się więcej.

Film o nieruchomości
Mapa
Kontakt z agentem

Białe Lwy - Nieruchomości

Białe Lwy - Nieruchomości
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.