Masz pomysł na biznes w dynamicznie rozwijającej się okolicy?
Ta nieruchomość to doskonała okazja dla inwestorów!
Narożna działka o powierzchni 3 300 m², zlokalizowana przy skrzyżowaniu drogi krajowej nr 63 i ul. Suwalskiej na granicy Giżycka i Gajewa.
Co oferuje nieruchomość?
- Atrakcyjna lokalizacja - w sąsiedztwie dużych firm i handlu (market budowlany Mrówka, stacja kontroli pojazdów, hurtownia owocowo-warzywna)
- Dwa wjazdy - wygodny dostęp od ul. Suwalskiej
- Zabudowa mieszkalno-usługowa: dom piętrowy z lat 70. (230 m²), podzielony na 3 niezależne mieszkania i budynek gospodarczy (120 m²), gdzie wcześniej funkcjonował zakład stolarski
- Płaski, ogrodzony teren, gotowy do adaptacji.
Lokalizacja i charakter działki stanową ogromny potencjał inwestycyjny:
- Biznes - minimarket, warsztat, siedziba firmy, magazyn
- Usługi - stacja benzynowa, centrum logistyczne, showroom
- Zabudowa mieszkalna - możliwość podziału i budowy nowych obiektów
Formalności i plany zagospodarowania:
- Działka nie jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP) - daje to szerokie możliwości inwestycyjne!
- W ewidencji gruntów oznaczona jako tereny mieszkaniowe i pastwiska (B, Ps, PsIV)
- Zgodnie ze studium z 2019 r. - obszar przeznaczony pod rozwój zabudowy mieszkaniowej i działalności gospodarczej.
Zainwestuj w rozwijającą się okolicę i wykorzystaj potencjał tej nieruchomości!
Skontaktuj się ze mną i umów na prezentację!
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż.
Jeśli jednak szukasz czegoś innego, sprawdź, czy nie mamy takiej działki na sprzedaż w naszej ofercie. Współpracujemy z wieloma biurami nieruchomości i agencjami, dzięki czemu nasi doradcy mogą zaoferować naprawdę wiele propozycji ofert na sprzedaż, także ma dostęp do działek i gruntów jeszcze nie wystawionych na rynku. Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie i zapytaj o szczegóły!
A może chcesz sprzedać podobną nieruchomość i szukasz warunków do porównania? Skontaktuj się z naszym doradcą wskazanym przy ofercie, który pomoże w przygotowaniu najlepszej strategii sprzedaży Twojej działki.
----
Chcesz kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość? W ramach świadczonej usługi proponujemy aktywny marketing, dzięki czemu nieruchomości szybciej się sprzedają lub wynajmują. Dla domów i mieszkań przygotowujemy profesjonalną oprawę wizualną w tym home staging, sesje fotograficzne, wykonujemy rzuty i plany. Oferty publikujemy na większości portali internetowych, w systemach MLS, na nieruchomościach umieszczamy banery, przygotowujemy i dystrybuujemy informacje drukowane, organizujemy akcje typu "Dzień Otwarty".
Jako profesjonaliści możemy wspierać naszych Klientów w całym procesie sprzedaży / zakupu / wynajmu nieruchomości - także pomagając w negocjacjach czy doradzając szczegółowe zapisy w umowach, dbając o zabezpieczenie ich interesów.
Jeśli potrzebujesz skorzystać z kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości - również pomożemy go uzyskać w jednym z kilkudziesięciu banków i instytucji finansowych.
Potrzebujesz agenta lub chcesz uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie!