✅ Na sprzedaż połowa bliźniaka - Poznań, Dębiec | Duży ogród | Potencjał inwestycyjny
Na sprzedaż połowa domu w zabudowie bliźniaczej zlokalizowana w spokojnej części dzielnicy Poznania - Dębiec.
Nieruchomość o dużym potencjale zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję.
Dom posiada dwie kondygnacje naziemne + zaadaptowane poddasze oraz pełną piwnicę, co daje szerokie możliwości aranżacyjne, w tym możliwość wydzielenia nawet 3 niezależnych mieszkań - idealne rozwiązanie pod wynajem.
Pokoje są przestronne z niezależnym układem co zwiększa potencjał, ponieważ daje możliwość przerobienia np na dom pracowniczy.
Najważniejsze atuty nieruchomości:
✔ przestronna połowa bliźniaka
✔ 2 pełne kondygnacje + zaadaptowane poddasze + piwnica
✔ duży, zadbany ogród, zapewniający prywatność i przestrzeń do wypoczynku
✔ możliwość podziału domu na 3 osobne, niezależne mieszkania
✔ solidna, tradycyjna konstrukcja budynku
✔ ogrzewanie gazowe
Lokalizacja - Dębiec, Poznań:
✔ spokojna okolica
✔ świetna komunikacja z centrum miasta (PKP, tramwaje, autobusy)
✔ blisko szkoły, przedszkola, sklepy i punkty usługowe
✔ szybki dojazd do autostrady A2 i drogi S5
To idealna propozycja zarówno dla:
✔ dużej rodziny
✔ inwestora szukającego nieruchomości pod wynajem
✔ osób szukających domu z dużym ogrodem w granicach Poznania
Układ pomieszczeń:
Parter:
✔pokój - 19,56 m2,
✔pokój - 19,47 m2,
✔pokój - 14,75 m2,
✔kuchnia 10,32 m2
✔łazienka - 4,98 m2
✔pokój - 17,33 m2,
✔korytarz - 8,40 m2
Piętro:
✔pokój - 19,56 m2,
✔pokój - 19,47 m2,
✔pokój - 14,75 m2,
✔kuchnia 10,32 m2
✔łazienka - 4,98 m2
✔pokój - 17,33 m2,
✔korytarz - 8,40 m2
Dodatkowo:
✔poddasze zaadaptowane na przestronną kawalerkę
✔piwnica pod całym budynkiem
Stan prawny: uregulowany, gotowy do sprzedaży.
FORMA WŁASNOŚCI - pełna własność.
Powierzchnia pomieszczeń stanowi wartość przybliżoną w celach informacyjnych.
* Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.
1 650 000,00 PLN (8 701,61 PLN)
Bliźniak I Dębiec I Potencjał inwest.
Dom (Bliźniak) na sprzedaż,
Poznań, św. Trójcy
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Dom
- Lokalizacja: Poznań Dębiec, św. Trójcy
- Powierzchnia:189,62 m2
- Liczba pokoi: 9
- Rok budowy: 1935
- Liczba pięter: 2
-
Powierzchnia działki:
905 m2
- Numer oferty: 34964553598
- Cena: 1 650 000,00 PLN
- Cena za m2: 8 701,61 PLN