Trzypoziomowy dom w zabudowie bliźniaczej z 1985 roku, położony w spokojnej części Marek przy ul. Grunwaldzkiej. Lokalizacja sprzyja aktywnemu wypoczynkowi – w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się las, ścieżki spacerowe oraz malownicze okolice glinianek.
Nieruchomość o powierzchni całkowitej ok. 200 m² (powierzchnia użytkowa 101.34 m²). Składa się z następujących pomieszczeń:
Parter:
- garaż – 16,5 m²,
- kotłownia – 13 m²,
- łazienka/pralnia – 5,5 m²,
- pokój – 12,5 m²,
I piętro:
-salon – 21 m²,
-kuchnia z jadalnią – 15 m²,
-łazienka z prysznicem – 5 m²,
-wiatrołap – 2 m²,
II piętro:
-pokój - 28 m²,
-pokój – 11 m²,
-pokój – 12,5 m²
-pokój – 7 m²,
-łazienka z wanną – 3 m²
Nieruchomość została solidnie utrzymana i regularnie modernizowana – dom jest ocieplony, dach wymieniono na blachę na rąbek, a elewacja pozostaje w idealnym stanie. Komfort cieplny zapewnia nowoczesny piec gazowy z zasobnikiem, wymieniony około 5 lat temu. Budynek podłączony jest do kanalizacji i miejskiej sieci wodociągowej, a dodatkowym udogodnieniem jest studnia służąca do podlewania ogrodu. Dom usytuowany jest na prostokątnej działce o powierzchni 494 m², z pięknie zagospodarowanym ogrodem, w którym znajdują się altanka oraz praktyczny domek narzędziowy. Korzystna ekspozycja wschód–zachód–południe zapewnia doskonałe doświetlenie wnętrz.
Lokalizacja:
Dom znajduje się w spokojnej części Marek, tuż przy terenach rekreacyjnych – las, ścieżki spacerowe, okolice glinianek sprzyjają codziennemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu.
W najbliższym otoczeniu dostępne są wszystkie udogodnienia:
-szkoła – po drugiej stronie ulicy,
-przedszkola, sklepy spożywcze, apteka, piekarnia, kwiaciarnia, fryzjer – w promieniu kilku minut pieszo,
-przystanek autobusowy (130 m) - szybki dojazd do Warszawy dzięki trasie S8 i komunikacji miejskiej.
To dom, który oferuje wygodę i przestrzeń dla całej rodziny – położony w cichej i zielonej okolicy, a jednocześnie z pełną infrastrukturą w zasięgu ręki. Idealny dla osób, które chcą połączyć komfort życia podmiejskiego z łatwym dostępem do stolicy.To propozycja dla rodziny, która ceni przestrzeń, wygodę, bliskość natury oraz szybki dojazd do Warszawy.
1 250 000,00 PLN (6 250,00 PLN)
Bliżniak z garażem - z wyjściem na park i staw
Dom na sprzedaż,
Marki, Grunwaldzka
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Dom
- Lokalizacja: Marki, Grunwaldzka
- Powierzchnia:200 m2
- Liczba pokoi: 6
- Rok budowy: 1985
- Liczba pięter: 3
-
Powierzchnia działki:
494 m2
- Numer oferty: 34964521456
- Cena: 1 250 000,00 PLN
- Cena za m2: 6 250,00 PLN
Kontakt z agentem: Białe Lwy - Nieruchomości
Białe Lwy - Nieruchomości
Opis nieruchomości
Mapa
Kontakt z agentem
Białe Lwy - Nieruchomości