Bliskość lasu i jeziora. Klimatyczny, duży ogród. Mnóstwo przestrzeni dla rodziny, która oczekuje czegoś więcej. Oferuję na sprzedaż dom w Jerzykowie (gmina Pobiedziska) ze świetnym dojazdem do Poznania. Jego wyjątkowa bryła ze wszystkich stron otoczona jest zielenią.
Nieruchomość zdecydowanie wyjątkowa - oprócz części głównej z salonem, pięcioma pokojami, salą zabaw, obszerną częścią gospodarczą i dwustanowiskowym garażem, składa się na nią także dwupokojowe mieszkanie. To rozwiązanie idealne dla osób, które chcą mieszkać pokoleniowo lub prowadzić działalność w miejscu zamieszkania.
Idealne warunki do wypoczynku zapewnia duża, zagospodarowana działka (2316 m2) z licznymi nasadzeniami, altanką, placem zabaw, drewutnią i klimatyczną piwniczką ziemną. Na ogród wychodzą dwa zadaszone tarasy. Ze wszystkich stron do okien zagląda zieleń.
Dom zbudowany w 2005 r. z pustaków ceramicznych (Murotherm), na dachu dachówka betonowa. Drewniane okna z roletami zewnętrznymi.
W domu monitoring oraz alarm, cały obiekt chroniony. Do domu doprowadzony światłowód. Automatycznie otwierana brama wjazdowa. Zamontowana instalacja pozwalająca na podłączenie paneli fotowoltaicznych. Dojazd do domu drogą asfaltową.
Parter (w sumie 175 m2) z wydzielonym samodzielnym mieszkaniem:
Część główna (114 m2):
- salon (38 m2) z kominkiem i wyjściem na taras (27 m2)
- pokój (11 m2)
- kuchnia (11,5 m2)
- łazienka (4 m2)
- 2 pomieszczenia gospodarcze (12,5 i 8,5 m2)
- komunikacja: wiatrołap, hol, korytarze (28 m2)
Wydzielone mieszkanie (61 m2):
- 2 pokoje (21 i 15 m2) - z większego wyjście na taras (18 m2)
- kuchnia (10 m2)
- łazienka (7 m2)
- korytarz (8 m2)
Piętro (108 m2 - uwzględniając skosy)
- 4 pokoje (19,5, 17,5, 16,5 i 16 m2)
- 3 garderoby (3, 1,5 i 1 m2)
- łazienka (10 m2)
- korytarz (23 m2)
Dodatkowo przestrzeń strychowa z wydzielonymi 2 pomieszczeniami (30 i 9 m2) i toaletą (2 m2)
W bryle budynku 2-stanowiskowy garaż (35,5 m2).
Ogrzewanie domu - kondensacyjny kocioł gazowy Vitodens 300-W oraz kominek. Odprowadzanie ścieków - przydomowa oczyszczalnia.
Osobom zainteresowanym chętnie prześlę link do większej liczby zdjęć.
350 m do Jeziora Kowalskiego. Wokół sporo terenów leśnych i jezior.
W Jerzykowie i sąsiadujących z nim Biskupicach cała podstawowa infrastruktura potrzebna do codziennego funkcjonowania.
Ok. 1 km do stacji kolejowej w w Biskupicach (trasa Poznań - Gniezno) - pociągiem do dworca Poznań Główny ok. 20 minut.
Do Pobiedzisk - 7 km, do Poznania - 18 km.
Zapraszam do obejrzenia domu!
1 999 000 PLN (4 936 PLN / m2)
Klimatyczny dom + odrębne mieszkanie, duża działka
Dom (Wolnostojący) na sprzedaż,
Jerzykowo, Okrężna
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Dom
- Lokalizacja: Jerzykowo, Okrężna
- Powierzchnia:405 m2
- Liczba pokoi: 8
- Rok budowy: 2005
- Liczba pięter: 1
-
Powierzchnia działki:
2 316 m2
- Numer oferty: 34964499075
- Cena: 1 999 000 PLN
- Cena za m2: 4935.80 PLN
Kontakt z agentem: Białe Lwy - Nieruchomości
Białe Lwy - Nieruchomości
Opis nieruchomości
Mapa
Kontakt z agentem
Białe Lwy - Nieruchomości