2 099 000,00 PLN (10 140,10 PLN)

Wolnostojący dom z pięknym ogrodem

Dom na sprzedaż,
Borowina

Kontakt z agentem: Białe Lwy - Nieruchomości
Białe Lwy - Nieruchomości
Opis nieruchomości

Oferujemy Państwu na sprzedaż wolnostojący dom z pięknie zagospodarowanym ogrodem.

Nieruchomość o powierzchni 200 m2 ma 6 pokoi oraz jednostanowiskowy garaż w bryle budynku.

Dom posadowiony jest na działce o powierzchni 880 m2.

Pięknie zagospodarowany ogród to zdecydowanie największy atut tej nieruchomości. Najmłodszym mieszkańcom z pewnością przypadnie do gustu domek na drzewie schowany wśród bujnej roślinności.

Duży taras od strony południowej zadaszony jest elektrycznie sterowaną markizą. Sprawdzi się w upalne dni.

Rozkład pomieszczeń:

Parter:
- salon z kominkiem, połączony z jadalnią i z wyjściem na duży taras
- otwarta kuchnia
- gabinet
- spiżarnia
- łazienka z prysznicem
- hall
- pomieszczenie gospodarcze
- garaż

Piętro:
- cztery sypialnie
- łazienka
- garderoba

Poddasze z miejscem do przechowywania.

Dom posiada wszystkie media miejskie. Ogrzewany jest dwufunkcyjnym piecem. Dodatkowym źródłem ciepła może być kominek, który ma system rozprowadzania gorącego powietrza. Ogród wyposażony jest w system automatycznego podlewania.

Lokalizacja:

Nieruchomość położona jest w Borowinie, graniczącej z Konstancinem - Jeziorną. W najbliższym sąsiedztwie jest tylko zabudowa jednorodzinna. W okolicy jest dużo terenów rekreacyjnych. Do Parku Zdrojowego W Konstancinie dojazd samochodem zajmuje jedynie 5 minut.

Punkty orientacyjne:
- najbliższy przystanek 190 m
- sklep spożywczy 650 m
- American School of Warsaw 7 km
- Stara Papiernia 7 km

Mapa
Kontakt z agentem

Białe Lwy - Nieruchomości

Białe Lwy - Nieruchomości
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.