Kawalerka w cichym Wilanowie

Mieszkanie na wynajem
1 840 PLN, Pow. 30 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
30 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Warszawa Wilanów
Rok budowy:
2008
Piętro:
1 na 2
Numer oferty:
BL757489
Cena za m2:
61.33 PLN
MIESZKANIE:
Oferuję do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 30m2 w budynku dwupiętrowym bez windy.  Kuchnia wyposażona jest w podstawowe akcesoria kuchenne: kubki, talerze, garnki, szklanki, sztućce. Jest również lodówka i czajnik. Miejsce, gdzie są wstawione łóżka zostało wydzielone ścianką. Wstawione zostało również biurko wraz z krzesłem. 

Ściany w całym mieszkaniu są koloru są białego przez co mieszkanie jest jasne. Możliwa jest konfiguracja łóżka wedle preferencji - do wyboru dwa pojedyncze lub duże łóżko małżeńskie.

Na terenie osiedla dostępne są darmowe miejsca parkingowe dla mieszkańców.

OPŁATY:
- woda i śmieci dodatkowo płatne 150zł (za 2 osoby)
- energia elektryczna według zużycia
- kaucja jednomiesięcznego czynszu
- w cenie czynszu Internet, TV i 2 miejsca parkingowe

LOKALIZACJA:
Mieszkanie mieści się na zamkniętym osiedlu apartamentowym. Jest to miejsce, gdzie jest dużo zieleni, jest spokojnie i cicho.
Zaletą lokalizacji jest położone niedaleko Centrum handlowe Plac Vogla, gdzie znajdziemy dyskonty spożywcze, sklepy, restauracje, przedszkole, szkołę podstawową i pocztę. Czas wolny można spędzić na fitnessie lub kortach tenisowych.

KOMUNIKACJA:
Mieszkanie jest dobrze skomunikowane. Dostępna komunikacja miejska. Na przystanek autobusowy dojdziemy w kilka minut. Do centrum dojedziemy w 30 minut.

CZAS NAJMU:
Cena dotyczy najmu na okres powyżej 6 miesięcy. Możliwy również najem na krótszy okres czasu - cena do uzgodnienia. Mieszkanie dostępne od lipca.

KONTAKT:
Jeżeli mają Państwo pytania, zapraszam do kontaktu oraz do obejrzenia mieszkania na żywo.
Nieprawidłowy adres E-mail