Studio Apartment w La Manga Club

Mieszkanie na sprzedaż
91 000 EUR , Pow. 40 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
40 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Murcia , Los Belones
Rok budowy:
2000
Piętro:
0 na 1
Numer oferty:
BL689893
Cena za m2:
2 275 EUR

Mam dla Państwa do zaoferowania na sprzedaż doskonale wyposażone apartamenty i stylowe pokoje usytuowane na wzgórzu z panoramicznym widokiem zlokalizowane na terenie klubu La Manga.


Do zaoferowania na sprzedaż kawalerka 40 m2. Mieszkanie jest przystosowane pod wynajem krótkoterminowy. Mieszkanie składa się z niezależnego pokoju połączonego z salonem gdzie znajduje się sofa, krzesło i telewizor oraz łazienka z wanną, oraz dwie umywalki i duże przestrzenne lustro. 


Jako właściciel posiadłości możesz skorzystać ze swojego apartamentu przez 90 dni w okresie zimowym i 30 dni latem. Możesz skorzystać także z 4000 placówek, które są na całym świecie. Tak więc każdego roku możesz spędzać wakacje w innym kraju i innym miejscu co jest dodatkowym atutem .


Las Lomas Village - Luxury Apartments jest częścią kompleksu La Manga Club i jest samodzielnym kompleksem oferującym szeroki zakres usług, w tym minimarket i bezpłatny transfer do golfa, tenisa, plaży i restauracji.

Ekskluzywny, 550-hektarowy ośrodek oferuje 3 mistrzowskie pola golfowe, luksusowe spa, 28 kortów tenisowych, kuszący wybór restauracji oraz szereg innych obiektów sportowych i rekreacyjnych dla osób w każdym wieku. Wspaniały klimat i niezrównane naturalne otoczenie sprawiają, że La Manga Club jest idealnym miejscem do uprawiania wszelkiego rodzaju aktywności na świeżym powietrzu: sportów wodnych, nurkowania, trekkingu, kolarstwa górskiego, jazdy konnej i innych.

Klub słynie z przyciągania profesjonalnych i amatorskich drużyn sportowych z całej Europy, w tym ze strony piłki nożnej, rugby, krykieta, golfa i tenisa.


Finansowanie:


Istnieje możliwość finansowania kredytem 50-60 % wartości nieruchomości. Uwaga ! Deweloper dodatkowo może dofinansować Twoją nieruchomość w 20 %

Apartamenty są zarządzane przez 5 gwiazdkowy Hotel Hyatt

Średni ROI z inwestycji to 4-5% gwarantowany przez pierwsze cztery lata plus zyskujemy cały czas na wzroście wartości nieruchomości. 


Zachęcam do kontaktu.


 

Nieprawidłowy adres E-mail