Biuro w samym Centrum Warszawy

Biuro na wynajem
745 PLN , Pow. 11,46 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
11,46 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Warszawa Śródmieście , Szkolna
Piętro:
4 na 5
Numer oferty:
BLN560667
Cena za m2:
65 PLN
Na wynajem 11,5 m2 powierzchni biurowej zlokalizowanej w budynku biurowym w ścisłym Centrum Warszawy.

Bardzo dobrze skomunikowana okolica - liczne linie autobusowe i tramwajowe oraz dwie linie metra.

Lokal mieści się w Północnym Śródmieściu, pomiędzy ul. Marszałkowską a Nowym Światem.

1-pokojowe biuro na czwartym piętrze z 2 nowoczesnymi windami, recepcją, całodobową ochroną oraz reprezentacyjny holem. Najemca ma dostęp do budynku 7 dni w tygodniu.

Nowoczesne oświetlenie, okna z dużą dostępnością światła dziennego oraz wykładzina na podłodze.

Do podanej kwoty czynszu należy doliczyć koszty eksploatacyjne - 14 zł/m2 netto i miesięczna kaucja w wysokości dwumiesięcznego czynszu brutto.

Serdecznie zapraszam do kontaktu i oglądania!!!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości na wynajem.

Jeśli jednak szukasz czegoś innego, sprawdź, czy nie mamy takiej nieruchomości do najmu w naszej ofercie. Współpracujemy z wieloma biurami nieruchomości i agencjami, dzięki czemu nasi doradcy mogą zaoferować naprawdę wiele propozycji ofert na wynajem, także mamy dostęp do ofert mieszkań, domów, lokali, obiektów jeszcze nie wystawionych na rynku. Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie i zapytaj o szczegóły!

A może chcesz wystawić do wynajmu podobną nieruchomość i szukasz warunków do porównania? Skontaktuj się z naszym doradcą wskazanym przy ofercie, który pomoże w przygotowaniu najlepszej strategii wynajęcia Twojej nieruchomości.

----

Chcesz kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość? W ramach świadczonej usługi proponujemy aktywny marketing, dzięki czemu nieruchomości szybciej się sprzedają lub wynajmują. Dla domów i mieszkań przygotowujemy profesjonalną oprawę wizualną w tym home staging, sesje fotograficzne, wykonujemy rzuty i plany. Oferty publikujemy na większości portali internetowych, w systemach MLS, na nieruchomościach umieszczamy banery, przygotowujemy i dystrybuujemy informacje drukowane, organizujemy akcje typu "Dzień Otwarty".

Jako profesjonaliści możemy wspierać naszych Klientów w całym procesie sprzedaży / zakupu / wynajmu nieruchomości - także pomagając w negocjacjach czy doradzając szczegółowe zapisy w umowach, dbając o zabezpieczenie ich interesów. Potrzebujesz agenta lub chcesz uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie!
Nieprawidłowy adres E-mail