3 200 PLN (49 PLN / m2)

Lokal usługowy 65 m2 na Osiedlu Rekreacyjnym

Lokal handlowy/usługowy na wynajem,
Białystok, Feliksa Filipowicza

Kontakt z agentem: Białe Lwy - Nieruchomości
Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal o powierzchni 65 m2 w Białymstoku na Osiedlu Rekreacyjnym VI - Nowe Miasto.
Znajduje się on na parterze budynku.

ATUTY:


  • lokal o powierzchni 65 m2

  • wysokość ponad 3 m

  • dwa wejścia

  • miejsce na reklamę w witrynach dużych okien

  • parking na całej długości bloku

  • stan deweloperski otwarta przestrzeń do dowolnej adaptacji - możliwa partycypacja w kosztach adaptacji w przypadku podpisania kilkuletniej umowy najmu.

  • duże osiedle 10 bloków 10 kondygnacji

  • możliwość najmu dodatkowego lokalu obok o powierzchni 160 m2Bezpośrednie sąsiedztwo Lasu Solnickiego, lokalizacja na popularnym osiedlu Nowe Miasto i niewielka odległość (10 minut) od centrum Białegostoku. Czego chcieć więcej?

Atutem tej lokalizacji jest również łatwy wyjazd na Trasę Niepodległości, biegnącą przez osiedla Nowe Miasto, Zielone Wzgórza i Leśną Dolinę w stronę drogi krajowej nr 8, prowadzącej do Warszawy.

Lokal idealny pod:
kawiarnię, ciastkarnię, pieczywo z kawiarenką, sklep, biuro, show room, butik, fryzjer, salon spa itp.

Serdecznie zapraszam do kontaktu

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości na wynajem.

Jeśli jednak szukasz czegoś innego, sprawdź, czy nie mamy takiej nieruchomości do najmu w naszej ofercie. Współpracujemy z wieloma biurami nieruchomości i agencjami, dzięki czemu nasi doradcy mogą zaoferować naprawdę wiele propozycji ofert na wynajem, także mamy dostęp do ofert mieszkań, domów, lokali, obiektów jeszcze nie wystawionych na rynku. Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie i zapytaj o szczegóły!

A może chcesz wystawić do wynajmu podobną nieruchomość i szukasz warunków do porównania? Skontaktuj się z naszym doradcą wskazanym przy ofercie, który pomoże w przygotowaniu najlepszej strategii wynajęcia Twojej nieruchomości.

----

Chcesz kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość? W ramach świadczonej usługi proponujemy aktywny marketing, dzięki czemu nieruchomości szybciej się sprzedają lub wynajmują. Dla domów i mieszkań przygotowujemy profesjonalną oprawę wizualną w tym home staging, sesje fotograficzne, wykonujemy rzuty i plany. Oferty publikujemy na większości portali internetowych, w systemach MLS, na nieruchomościach umieszczamy banery, przygotowujemy i dystrybuujemy informacje drukowane, organizujemy akcje typu "Dzień Otwarty".

Jako profesjonaliści możemy wspierać naszych Klientów w całym procesie sprzedaży / zakupu / wynajmu nieruchomości - także pomagając w negocjacjach czy doradzając szczegółowe zapisy w umowach, dbając o zabezpieczenie ich interesów.

Potrzebujesz agenta lub chcesz uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie!

Mapa
Kontakt z agentem

Białe Lwy - Nieruchomości

Marta Rynkiewicz
Nieprawidłowy adres E-mail