Duża działka przy lesie

Działka (Rolna) na sprzedaż
250 000 PLN, Pow. 11 263 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
11 263 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Sokule
Numer oferty:
562726
Cena za m2:
22.20 PLN
Pięknie położona działka o powierzchni 11263 m2 czeka na nabywcę, który chce zamieszkać z rodziną w zacisznej okolicy. Działka bezpośrednio sąsiaduje z lasem oraz innymi działkami o podobnym charakterze. Jeśli chcesz zamieszkać w miejscu, z którego można obserwować przyrodę przez cały dzień a wieczorem malownicze zachody słońca, nocą natomiast gwiazdy na niebie to jest właśnie to miejsce.  
Dziełka znajduje się w miejscowości Sokule (gm. Wiskitki) - tej samej w której znajdziemy dworek zwany Serbinowem czy Ranczem w Wilkowyjach.  
Miejscowość Sokule położona jest na terenie Bolimowskiego Parku Krajobrazowego stanowiący przyrodniczo urokliwy zakątek regionu, bogato obdarzony roślinnością, w tym występującą rzadko lub nawet ginącą.  Dzięki temu okolicę zamieszkują takie zwierzęta jak: łosie, sarny, jelenie, daniele, dziki, lisy, zające, jeże, borsuki, kuny...bociany (białe i czarne), żurawie, czaple, derkacze i wiele jeszcze innych gatunków, które można obserwować, podziwiać i fotografować.  

Miejsce to jest idealnym rozwiązanie dla mieszkańców Warszawy czy Łodzi - poszukujących wytchnienia od wielkomiejskiego zgiełku, a bliskość autostrady A2 uatrakcyjnia tę ofertę.  
Obcując z przyrodą można jednocześnie uprawiać sporty takie jak: wędkarstwo, kajakarstwo, jeździectwo, narciarstwo biegowe, nordic walking, rajdy terenowe, jazda rowerem;  
W okolicy można znaleźć też rozrywkę dla mniej aktywnych, np. przejazdy bryczką, wozem traperskim, kuligiem;
  
Działka w kształcie prostokąta, nie objęta MPZP, Media dostępne przy głównej drodze, działka położona w drugiej linii zabudowy.
 
Zapraszam do oglądania i kontaktu
Nieprawidłowy adres E-mail