5 500 000 PLN (9 167 PLN / m2)

Apartamentowiec, 8 mieszkań od 25 m2 - 150 m2

Dom (Rezydencja) na sprzedaż,
Warszawa, Augustyna Kordeckiego

Kontakt z agentem: Białe Lwy - Nieruchomości
Białe Lwy - Nieruchomości
Opis nieruchomości

Apartamentowiec, 8 mieszkań od 25 m2 - 150 m2

Apartamentowiec, 8 mieszkań od 25 m2 - 150 m2, sprzedawany wyłącznie jako całość.
Bezpieczna i opłacalna, z racji wciąż rosnących cen mieszkań, lokata kapitału, dodatkowo comiesięczny dochód z najmu. Wspaniała nieruchomość wykorzystywana na cele mieszkalne i biznesowe. Obecnie w budynku jest osiem mieszkań, odrębne księgi wieczyste.
Budynek można zaaranżować na wiele sposobów i i wydzielić kilkanaście mniejszych mieszkań. Na dachu możliwość stworzenia ogrodu lub instalacji fotowoltaicznej, a na tyłach budynku windy zewnętrznej. Istnieje również prawna i techniczna możliwość rozbudowy budynku.

Apartamentowiec budowany dla celów prywatnych z dbałością o jakość i parametry techniczne. Solidne mury z najlepszej cegły, wzmocnione fundamenty, docieplenie, wytrzymałe stropy, wszelkie instalacje ze znakomitych materiałów.

Na parterze znajdują się cztery odrębne mieszkania, ( 25 m2, 28 m2, 36 m2, 37 m2) z pełną infrastrukturą, od lat wynajęte na biura, przynoszące znaczne profity. Piętro pierwsze to dwa komfortowe mieszkania (38 m2 i 112 m2), umeblowane, z aneksami kuchennymi, również wynajęte długoterminowo. Piętro drugie i trzecie to dwa apartamenty (po 150 m2 każdy) , obecnie połączone stylowymi schodami wewnętrznymi, tworzące luksusowy penthouse. W jego skład wchodzi fantastyczny salon z częścią jadalną, sypialnia główna z łazienką i garderobą, dwa ciche gabinety, trzy sypialnie dla gości, z dwoma dodatkowymi łazienkami i garderobami. Ciepło i domową atmosferę zapewniają dwa eleganckie kominki. Całość dopełnia czarujący, prywatny, otoczony murem, ogród na tyłach apartamentowca, gdzie pośród soczystej zielni i śpiewu ptaków, można schować się przed zgiełkiem miasta.
W obszernych piwnicach (130m2) wydzielony skład wina.
Na tyłach budynku garaż z trzema miejscami postojowym, a od strony frontowej sześć miejsc parkingowych. Ogrzewanie gazowe, z pięcioma strefami ogrzewania podłogowego. woda, kanalizacja, łącze światłowodowe.

Uporządkowana i wolna od obciążeń księga wieczysta. Grunt w użytkowaniu wieczystym, z budynkiem stanowiącym odrębną nieruchomość. Wykup gruntu od miasta, za 1 % jego wartości, jest w toku, i zostanie sformalizowany w najbliższej przyszłości.

Mapa
Kontakt z agentem

Białe Lwy - Nieruchomości

Białe Lwy - Nieruchomości
Nieprawidłowy adres E-mail