Marzenna Chełstowska

Białe Lwy - Nieruchomości

  • Typ nieruchomości: mieszkania, domy, działki
  • Typ transakcji: sprzedaż, wynajem
  • Rodzaj rynku: wtórny, pierwotny
  • Obszar działania: woj. mazowieckie

Telefon:

603924040


Moja pasją jest sprzedaż, psychologia i architektura, więc wybór pracy w charakterze agenta nieruchomości wydaje mi się bardzo naturalny.

Zajmowanie się nieruchomościami oznacza jednak przede wszystkim spotkania z ludźmi – ich historią, celami, marzeniami. Chciałabym im pomagać w realizowaniu marzenia o doskonałym domu, miejscu do życia i rozwoju, więc znajdowanie klientom wymarzonych mieszkań i domów oznacza tak naprawdę wspieranie ich w rozwoju.

Od 20 lat zajmuję się sprzedażą i marketingiem, wiem jak odkrywać i prezentować mocne strony oferty, jak skutecznie sprzedawać. Zajmując się transakcją uwzględniam wiele jej aspektów, dzięki czemu klient ma pewność kompleksowej obsługi.

Ukończyłam dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim, studia podyplomowe z zakresu zarządzania w Szkole Głównej Handlowej, mam też przygotowanie do pracy w charakterze trenera biznesu.

Każdego dnia pracuję zgodnie z mottem: “Droga do sukcesu to podjęcie zmasowanych, zdeterminowanych działań." (Anthony Robbins)

Referencje Marzenna Chełstowska nieruchomości polecenie

Referencje Chełstowska Marzenna

Referencje Chełstowska

Rekomendacje referencje Marzenna Chełstowska

Referencja Marzenna Chełstowska - nieruchomości

Aktualne oferty agenta


Oferty sprzedane/wynajęte przez agenta

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.