Konrad Kleczkowski

Białe Lwy - Nieruchomości

  • Typ nieruchomości: mieszkania, domy, działki
  • Typ transakcji: sprzedaż, wynajem
  • Rodzaj rynku: wtórny, pierwotny
  • Obszar działania: woj. mazowieckie

Telefon:

514 540 637


Po ponad 20. latach pracy w branży medialnej i eventowej postanowiłem wykorzystać i dalej rozwijać swoje umiejętności biznesowe w branży nieruchomości. Nie zastanawiałem się zbyt długo nad wyborem nowego obszaru, ponieważ od wielu już lat branża nieruchomości jawiła mi się jako dająca duże możliwości nie tylko w zakresie rozwoju biznesu, lecz także jako dziedzina, w której można jeszcze wiele wnieść własnej inwencji i kreatywnego myślenia. Każdy klient to inna osobowość, inne cele życiowe, inne wyobrażenie o swoim majątku i o otaczającej rzeczywistości. Moja długoletnia praca z ludźmi w zakresie komunikacji daje szansę na zbudowanie dobrej i zharmonizowanej relacji z niemal każdym człowiekiem, co tworzy grunt dla dobrej i efektywnej współpracy. Każda nieruchomość to za każdym razem inne, nowe wyzwanie i zadanie - trzeba ją dobrze poznać i dobrze sprzedać!

Swoim klientom proponuję profesjonalną obsługę procesu kupna/sprzedaży nieruchomości, gwarantując jednocześnie komfortowe warunki współpracy.

Moją podstawową dewizą jest zapewnienie klientom bezpieczeństwa procesu kupna/ sprzedaży nieruchomości (w zakresie dostępnych mi kompetencji) w ciągu trwania procesu aż do szczęśliwego zakończenia transakcji oraz gruntowne przygotowanie nieruchomości do efektywnej sprzedaży pod względem czasu i ceny.

Posiadam licencję Pośrednika w Obrocie nieruchomościami nr 1480 wydaną przez Krajową Izbę Gospodarki Nieruchomościami. 
Można się ze mną komunikować także w języku niemieckim - bardzo dobry w mowie i piśmie oraz angielskim - dobry komunikatywny.

Zapraszam do współpracy!

Aktualne oferty agenta


Oferty sprzedane/wynajęte przez agenta

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.