Przepiękny 60m apartament w słonecznej Hiszpanii

Mieszkanie na sprzedaż
110 000 EUR , Pow. 60 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
60 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Murcia , Los belones
Rok budowy:
2000
Piętro:
1 na 1
Numer oferty:
BLN170109
Cena za m2:
1 833 EUR
Do zaoferowania na sprzedaż aprtament  60 m2. Mieszkanie jest przystosowane pod wynajem krótkoterminowy. Mieszkanie składa się z niezależnego pokoju połączonego z salonem, lazienki, kuchni oraz tarasu. 2

Jako właściciel posiadłości możesz skorzystać ze swojego apartamentu przez 90 dni w okresie zimowym i 30 dni latem. Możesz skorzystać także z 4000 placówek, które są na całym świecie. Tak więc każdego roku możesz spędzać wakacje w innym kraju i innym miejscu co jest dodatkowym atutem .

Ekskluzywny, 550-hektarowy ośrodek oferuje 3 mistrzowskie pola golfowe, luksusowe spa, 28 kortów tenisowych, kuszący wybór restauracji oraz szereg innych obiektów sportowych i rekreacyjnych dla osób w każdym wieku. Wspaniały klimat i niezrównane naturalne otoczenie sprawiają, że La Manga Club jest idealnym miejscem do uprawiania wszelkiego rodzaju aktywności na świeżym powietrzu: sportów wodnych, nurkowania, trekkingu, kolarstwa górskiego, jazdy konnej i innych.

Klub słynie z przyciągania profesjonalnych i amatorskich drużyn sportowych z całej Europy, w tym ze strony piłki nożnej, rugby, krykieta, golfa i tenisa.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż.

Jeśli jednak szukasz czegoś innego, sprawdź, czy nie mamy takiego mieszkania na sprzedaż. Współpracujemy z wieloma biurami nieruchomości i agencjami, dzięki czemu nasi doradcy mogą zaoferować naprawdę wiele propozycji ofert na sprzedaż, także ma dostęp do mieszkań jeszcze nie wystawionych na rynku. Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie i zapytaj o szczegóły! 

A może chcesz sprzedać podobną nieruchomość i szukasz warunków do porównania? Skontaktuj się z naszym doradcą wskazanym przy ofercie, który pomoże w przygotowaniu najlepszej strategii sprzedaży Twojego mieszkania. 

Nieprawidłowy adres E-mail